Darren Criss به فروش می رساند Los Feliz ییلاقی به فرانک Dukes

در اوایل این سال به تازگی ازدواج “Glee” و “ترور جیانی ورساچه: An American Crime Story” ستاره Darren Criss قرار داده و خود را لوس آنجلس استارت خانه برای فروش. خوش شانس برای او خریداران رفت و گراز وحشی در طول بینهایت واقع midcentury ییلاقی است که tucked دور در آرزو Los Feliz محله از شهر در L. A. در Eastside. اموال به سرعت به فروش می رسد در یک جنگ مناقصه برای $1.81 میلیون سنگین $113,000 حق بیمه بیش درخواست قیمت.

سوابق نشان می دهد که Criss پرداخت 1.2 میلیون دلار برای اموال کمی بیش از هفت سال پیش در زمستان سال 2012 و به روز رسانی تنها-داستان اقامت ارائه می دهد سه اتاق خواب و دو حمام در حدود 1700 متر مربع از فضای زندگی.

خریدار 36 ساله در کانادا به نام آدم Feeney بهتر شناخته شده در صنعت موسیقی به عنوان جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه DJ و تهیه کننده موسیقی فرانک Dukes. هر چند او کاملا یک نام خانگی Dukes یکی از پرکار ترین تولید کنندگان از دوران خود و مسئول است حداقل در بخش برای برخی از موسیقی معاصر بزرگترین بازدید. این جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه مترادف ورزشی آهنگسازی اعتبارات در Weeknd را “تماس با من نام” Cardi ب “مراقب باشید” Camila Cabello را در “هاوانا” و Kanye West به “دوستان واقعی” در میان بسیاری دیگر از آهنگ های محبوب.

دردار و دوربین-تماشا فروس متصل به مقابل خانه ارائه می دهد که انباشته-سنگ شومینه های اصلی جزئیات معماری و مخابره سقف مربوط با نورگیرهای که سیل فضای داخلی با نور طبیعی است. نیز وجود دارد یک ریزه اندام با شکلات قهوه ای cabinetry و لوازم فولاد ضد زنگ به همراه مجاور دسته کوچک موسیقی جاز زندگی/اتاق ناهار خوری.

هر دو مهمان و اتاق خواب استاد باز به طور مستقیم به حیاط خلوت طریق درب های فرانسوی در حالی که پتانسیل سوم اتاق خواب ویژگی های رنگ پریده, چوب, جانبداری است و در حال حاضر انجام می شود تا به عنوان موقت music studio-دیدار-دن مرتب کردن بر اساس بازی گاه به گاه امر است. از پشت desirably خصوصی, حیاط خلوت, شامل یک پوشش پاسیو برای خارج از منزل ناهار خوری چمن و کلیوی شکل ، یک دیوار قوی از بامبو به طور موثر محافظت از اموال از نظر همسایگان حلول محل با یک پارک مانند مبهم فضای گرمسیری.

کریس و همسر جدید خود را میا Sweir به روز رسانی شده اند از خود Los Feliz استارت خانه به, جدید, $3 میلیون خانه در نزدیکی هالیوود هیلز. که دردار و بالا hedged و مستغلات بهترین توصیف به عنوان یک انتقالی معاصر دارای یک خانواده به اندازه 4,700 فوت مربع از فضای زندگی و دیگر حیاط خلوت استخر شنا.

همانطور که برای Dukes, این اولین خرید ملک در L. A. یا در Los Feliz, که برای ماده. در خرداد ماه سال 2018 او در مورد پرداخت $1.85 میلیون دلار برای جذاب اسپانیایی به سبک کلبه در بخش های مختلف شهر. که خانه در حال حاضر ذکر شده در بازار آزاد, اما آن را احتمالا امن شرط می بندم که او می خواهید برای خالی کردن آن در برخی از نقطه در آینده نزدیک.

Konstantine Valissarakos از Nourmand & همکاران و ریک Yohon از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول به طور مشترک برگزار مثال; Denise Rosner از قطب نما repped Dukes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>