داده ها تقاضا می بیند 10 درصد افزایش به مردم گام تا کار از خانه بیش از Covid-19

مخابرات هند ارائه دهندگان خدمات را دیده اند 10 درصد افزایش ترافیک به طور کلی به عنوان بیشتر و بیشتر دفاتر سوئیچ به “کار از خانه” یا مردم را به خود قرنطینه در خانه های خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus.

تقاضا برای اطلاعات دانگل نیز دو برابر شده است در چند روز گذشته و بسیاری از خرده فروشان در حال درخواست برای یک هفته برای دوباره پر کردن سهام خود را با توجه به جهش در تقاضا.

راجان S Mathews مدیر کل اپراتورهای تلفن همراه ارتباط از هند گفت: پیشنهادات و انتقادات از خود مخابرات اعضا نشان داده شده 10 درصد افزایش در ترافیک اما رد ترس از خفه شبکه. “شبکه باید به اندازه کافی ظرفیت برای مدیریت این افزایش و وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی نیست,” او گفت:.

Telcos در حال حاضر استفاده از 65-70 درصد از ظرفیت شبکه. به عبارت دیگر آنها باید به اندازه کافی ظرفیت اضافی برای رسیدگی به فشار جدید بدون گرفتگی سیستم Mathews گفت.

Data demand sees a 10% surge as people step up work from home over Covid-19

همچنین استفاده از شبکه تقاضا است که reoriented یا “پهن کردن” و نه مانند راه دولت خواهد بود coronavirus منحنی به پهن کردن. برای مثال تقاضا به شدت کاهش یافته و در مناطق مرکزی کسب و کار از آنجا که دفاتر آنها بسته شده است. بنابراین هیچ افزایش ناگهانی در تقاضا در طول زمان اوج که می تواند مصرف 90-95 درصد از ظرفیت شبکه. به عنوان یک نتیجه تقاضا بسیار یکنواخت تر در سراسر شهر با هیچ ناگهانی فشار در شبکه است.

Telcos مانند تکیه Jio نیز در پاسخ به تقاضا توسط مشتریان پیش پرداخت برای اطلاعات بیشتر ظرفیت بر روی تلفن همراه خود را. Jio فقط معرفی تعرفه های جدید بسته بندی برای بالا یو پی اس ارائه دو مقدار ظرفیت در همان قیمت. بنابراین کسانی که برای رفتن تومان 21 بالا را در حال حاضر دریافت 2GB به جای 1GB با 200 دقیقه از خاموش-net تماس.

Jio رقیب اپراتور Bharti Airtel دیده می شود سنبله در آن خانه پهنای باند مشتریان. “شعر خانه پهنای باند مشتریان در حال حاضر به روز رسانی به سرعت سریع تر و بزرگتر سهمیه قصد دارد برای حمایت از صفحه اصلی کار و تحصیل از خانه” به گفته یک سخنگوی این شرکت.

پخش و OTT (بیش از حد بالا) شرکت نیز با بهره گیری از یک ثروت باد اورده با هر دو تعداد بینندگان و مشترکین جدید صعودی در سیستم عامل خود را.

“تا آنجا که به محتوای مصرف مربوط می شود ما شاهد افزایش در سراسر مترو از 10 درصد برای ما محتوای اصلی و 5 درصد برای ما محتوای تلویزیون از طریق دستگاه های متصل مانند آمازون آتش و غیره. ما اشتراک اعداد تا 10 درصد نسبت به قبلی آخر هفته” گفت: Zee5 مدیر عامل Tarun Katiyal. چه چیزی بیشتر بینندگان از کودکان بین سنین دو و 14 سال رشد 26 درصد در GRPs.

مدیران با ویاکام 18-اجرای OTT کانال Voot انتخاب گفت: جذب مشترکین که نیاز به پرداخت هزینه برای پلت فرم شده بود 2.5 تا 3 برابر آنچه آنها انتظار داشتند در این دوره است.

Voot را انتخاب کنید و قرار دادن یک میزبان از محتوای بین المللی تا خیلی زود به غیر از سه اصلی هندی و پنج منطقه ای نشان می دهد که به ضرب گلوله کشته شده است و آماده برای انتشار است. این گفت Ferzad Palia رئیس Voot انتخاب, جوانان, موسیقی و سرگرمی فارسی تنها افزایش رشد پلت فرم.

سوالات خواسته شده که آیا این جهش در تقاضا برای سرگرمی نیاز به کنترل شود اگر آن را می رود بالا. پس از همه, ویدئو در حال حاضر با استفاده از بیش از 60-70 درصد از شبکه های پهنای باند. Telcos می گویند که در حال حاضر این شبکه به اندازه کافی ظرفیت برای رسیدگی به افزایش است.

در اروپا هر چند Netflix در حال حاضر تصمیم به کاهش میزان پهنای باند با 25 درصد بدون متشکل در کیفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>