تعداد تایید coronavirus موارد در هند افزایش یافته است به طور پیوسته از این کشور عبور 100 نفر در 15 مارس. از روز شنبه (16 آوریل سال 2020), هندوستان به حال در مجموع 12,759 تایید Covid-19 موارد از جمله 420 کشته و بیش از 1500 بهبود. پنج بیشتر تحت تاثیر متحده و اتحادیه سرزمین توسط تعدادی از موارد ماهاراشترا, دهلی نو, Tamil Nadu, Madhya Pradesh و راجستان ،

حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده بود به تلفات سنگین در اکثر کشورهای جهان, Narendra Modi-led دولت مرکزی در مارس 24 تحمیل 21 روز در سراسر کشور مستند به بررسی گسترش ویروس. بعد در مارس 14, این مستند تمدید شد توسط یکی دیگر از 19 روز تا مارس 3, با یک آرامش نسبی برای برخی از بخش های اقتصاد به از سرگیری عملیات خود را منوط به شرایط خاصی است.

ما موفق به مهار خطرات از طریق مستند محدودیت ؟ چگونه به هند در مبارزه با Covid-19 شده است تا کنون ؟ ما موفق به پهن کردن منحنی است ؟ که بیشتر تحت تاثیر متحده در این کشور و چه روزانه خود را علاوه بر این موارد به ما بگویید در مورد مسیر خود را? نمودار و نقشه در اینجا به روز شده در هر روز نگاه روزانه علاوه بر این از موارد جدید توسط هند و کلید متحده خود تجمعی شمارش رشد در تعداد آنها از Covid-19 موارد همراه با 5 روز روزانه میانگین متحرک و رمان coronavirus’ ردپای پس از 15 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im