پس از نزدیک به یک سال در بازار و یک زن و شوهر از قیمت لغو احکام صادره ی بازیگر تهیه کننده و گاه به گاه کشتی گیر حرفه ای David Arquette خود را فروخته است Lake Arrowhead, کالیفرنیا., کوه عقب نشینی برای $1.35 میلیون. قیمت فروش مقدار قابل توجهی پایین تر از اصل بپرسید تقریبا 1.6 میلیون دلار است اما هنوز هم اندکی بیش از نه کاملا $1.3 میلیون “Cougar Town” و “مشهور” نام بازی” تهیه کننده اجرایی ponied تا به محل مورد 3½ سال پیش.

با یک دور نمایی از دریاچه بیش آراسته fairways از لک ارروهید کشور باشگاه نه کاملا 5,100 فوت مربع خانه دارای چهار اتاق خواب و 4.5 حمام بیش از سه طبقه پر از Arquette را گریز از مرکز طبقه بندی کلکسیونی فانی. درب باز می شود به طور مستقیم به اتاق نشیمن که در آن وجود یک رودخانه عظیم سنگ شومینه عضلانی ورود پرتوهای سراسر سقف طاقی و با کیفیت حرفه ای با زمرد سبز چرم مدفوع. مرتب در اطراف یک جزیره بزرگ از آشپزخانه ویژگی های سفارشی پیچیده کاج cabinetry و حق بیمه درجه لوازم و مجاور اتاق ناهار خوری ریخته را به یک شال تراس که با ماوس و بالاتر از گلف. با یک شومینه و عظیم پیاده روی در گنجه طبقه فوقانی است که اختصاص داده شده به مجموعه کارشناسی ارشد. سه اتاق خواب مهمان در حال از آنجاییکه tucked دور در یک سطح پایین تر همراه با یک اتاق نشیمن گرم توسط یک سنگ شومینه.

اموال ارائه شده توسط Meghan Hardin-Griffiths در Coldwell Banker آسمان ریج ملک که او نیز به نمایندگی از خریدار. و با توجه به مالک جدید جیم Malachowski “این Arquettes آنقدر مهربان با فروش خانه خود را. خانه بود و در شرایط ایده آل زمانی که من نقل مکان کرد. آنها در پشت برخی از تی شرت و کلاه و پوستر از جدید کشتی, فیلم مستند است. و او شخصا امضا یک عکس برای ما است.”

در لس آنجلس در سال 2017 Arquette به فروش می رسد بزرگ عمارت تاریخی در high-toned, Hancock, پارک محله برای تقریبا $8.35 میلیون و بلافاصله پس از پرداخت در بیمارستان, درام, کهنه, Kate Walsh 4.6 میلیون دلار برای لوکس اگر به مراتب کمتر و با شکوه دردار گسترش در دامنه فوق العاده حومه انسینو جامعه است. Arquette به طور خلاصه به قرار دادن ملک برای فروش در سال گذشته در حدود 5 میلیون اما سوابق مالیاتی به منعکس نمی انتقال مالکیت است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de