دیوید وارنر تراشیدن سر برای حمایت از کارگران مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

استرالیا تیم کریکت, درب بازکن, David Warner اتحاد اصلاح سر خود را در حمایت از کسانی که مشغول به کار در خط مقدم برای Covid-19 یا coronavirus.

“نامزد دریافت جایزه شده است برای اصلاح سر من در حمایت از کسانی که مشغول به کار در خط مقدم #Covid-19 در اینجا این است که یک زمان گذشت. من فکر می کنم من اولین و آخرین باری است که من به خاطر من این کار را کردهام. آن را دوست دارم یا نه؟؟” وارنر گفت: در یک Instagram پست با یک ویدیو از بی باک left-hander پیرایش موهای خود را در حالت مرور زمان.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس استرالیا مرگ و میر می ایستد در 19 هر صبح سیدنی هرالد.

زودتر استرالیا تست کاپیتان تیم پین گفته بود که این تیم را در سفر آتی به بنگلادش قرار بود در ماه ژوئن برگزار شد بعید است اذعان که یکی رو نیاز به یک “اینشتین” که در میان بحران جهانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

 

 

استرالیا در حال میله میله برای بازی دو سری تست در برابر بنگلادش آغاز ژوئن 11 در Chattogram پس از بازی دوم شروع تاریخ 19 ژوئن در داکا. این سری است که بخشی از ICC World آزمون قهرمانی و 120 امتیاز خواهد شد در معرض خطر برای هر دو تیم است.

“شما لازم نیست که به انیشتین به درک (بنگلادش تور) است که احتمالا بعید است به جلو بروید و به خصوص در ماه ژوئن. این که آیا آن را لغو و یا به عقب رانده ما کاملا مطمئن هستید که در حال حاضر” پین به نقل از به نقل از کریکت.com.au.

این شورای بین المللی کریکت (ICC) در حال حاضر مرکز تجارت جهانی نهایی مشخص شده برای ماه ژوئن 2021 و پین پیشنهاد کرده است وجود دارد می تواند دامنه به تنظیم مجدد لغو آزمون سری قبل از آن.

“من امیدوارم که آنها را نمی فشار آن را بیش از حد به خاطر من است که برای مطمئن” گفت: پین.

اگر استرالیا مدیریت 2-0 برنده سری بیش از بنگلادش هنگامی که این سری را جای آن را می بینید دوم قرار می گیرد استرالیا (در حال حاضر در 296 امتیاز در مرکز تجارت جهانی, جدول رده بندی) همه 120 امتیاز در ارائه معنای آنها پیشی هند (360 امتیاز) جلوتر از مرز-Gavaskar سری در استرالیا در پایان سال است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *