در هر جنگ وجود دارد بیش از یک جبهه. صبح امروز خط مقدم unfolded در سراسر جدول اتاق ناهار خوری. دختر من در زمان به صفحه اصلی-تحصیل مانند یک ماهی طول می کشد به ساحل: نه فقط طبیعی محیط زیست. او در آغاز با “نه” به تشدید “هرگز” و تنها اذعان “این سرگرمی است” پس از من کشیده نصف موهای من و تهدید به فیلم او را به داشتن اوقات تلخی و دانلود آن را در مدرسه از راه دور-آموزش برنامه بر این اساس است که اگر تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عذاب من می توانید آن را به عذاب دیگران است.

Lucy Robb Vujcic is a Sydney barrister and reluctant home-schooler.

لوسی Robb Vujcic است سیدنی مدافع و تمایلی خانه-معلم مدرسه ابتدایی.

از صبح من آموخت فراکسیون کشیده نمودار پای با نامناسبی شماره برش (هر کسی می تواند در واقع تقسیم یک دایره به مساوی sevenths, freehand?), نقشه برداری ارائه در شماره های مختلف سیستم در طول تاریخ (که در طی آن من سهوا خودم آموخت که چگونه به استفاده از چرتکه) رفت cross-eyed تلاش برای درک دختر من ارائه پاورپوینت در کیسه های چای (بله, چای کیسه ای بود که نه تایپی) و زده پشم برای بافت پروژه.

پسر من هم کاملا متفاوت به چالش بکشد. حداقل بخشی از DNA خود را به اشتراک گذاشته است با یک مکزیکی پریدن لوبیا بنابراین ما افتاده از رختخواب و سعی در دفع wiggles توسط یک دوچرخه سوار در اطراف خلیج. دوچرخه من یک کار دنده (احتمالا دنده 7 اما معلوم نیست) هیچ تعلیق و ترمز است که به طور دائم مشغول به طوری مکزیکی پریدن لوبیا رفت و سریع تر از من مگر من کاملا floored آن است.

دور ما رفت به دقت از دست رفته چاق-کف بانوان با شمع در هر دو گوش نوسانی باسن خود را به معنای واقعی کلمه از یک طرف مسیر دوچرخه سواری به دیگر مانند دستکش بلند در حالی که من سعی کردم به نوشیدن قهوه از پایدار رفتن جام با پاپ-فیلم بالا که spurted قهوه در من. من تی شرت است که دیگر سفید است.

تبلیغات

سپس ما سعی خود را در صفحه اصلی-تحصیل تنها به کشف کنند که 1600 دیگر پسر بودند و در همان سایت و ما نمی تواند به آن دسترسی داشته باشید. بنابراین. ما املای هر کلمه ای که ما می تواند از فکر می کنم برخی از ریاضی مشق شب ما را فراموش کرده در مورد هفته گذشته و پس از آن داد و رفت و برای یک پیاده روی.

که در آن نقطه شوهر من تبدیل شده تا. او دور می شود گفت او با این نسخهها کار در یک خدمات ضروری است که به نوعی ضروری تر از خدمات من به عنوان یک تمام وقت کار وکیل مدافع با حضور هیئت منصفه دادگاه را اجرا کنند. او در زمان یک نگاه در چهره من و بر خلاف همه حس خوب به من گفت من در افتضاح خلق و خوی.

سپس او نشسته و fiddled با 20 سال, ماشین پارو زنی که او در چرخش به عقب و جلو در حالی که قبل از اعلام آن نیاز به لاستیک جدید. آن را در حال حاضر زندگی می کنند در مقابل عرشه مانند زنگ زده سربه سر این است که در کنار یک درب استفاده می شود که متصل به بچه ها کمد لباس. شوهر من در زمان درب به مقابل دروازه برای دفع چند وقت پیش (او می گوید: او می داند که در آن این نکته است) و به نوعی هرگز آن را هر بیشتر.

سپس من سعی کردم به کار می کنند اما پسر من در تلاش بود برای گرفتن درس پیانو از طریق زوم در همان زمان. Nuff گفت.

سپس من سعی کردم به کار بود اما هم چای بعد از ظهر. ما تا به حال اجرا از شیر (از آنجا که شما فقط می توانید خرید دو مورد در لحظه و بچه های من قادر به رفتن هر چند 22 لیتر شیر یک هفته است که نیاز به مقدار زیادی از سفرهای جداگانه به سوپر مارکت هنگامی که شما می توانید خرید به صورت فله). بنابراین ما رفت. و آن را بارید.

سپس من سعی کردم به کار دوباره و یکی از لنزهای تماسی سقوط کرد. تنها یک ذهن شما, بنابراین من نمی تواند توجیه ترک خوردگی باز کردن یک لنز جدید و ساخت انبار از لنز ناهموار بنابراین من سعی کردم با استفاده از دیکته برنامه در مایکروسافت. سپس پسر من شروع به گوش دادن به این BFG در قابل شنیدن است.

سپس من بررسی سند من کار میکنه (و یا صحبت کردن در بسته به نظر شما از این چیزها) و تا به حال به ویرایش کلمه “frobscottle” از هر بند دوم. امتیاز اضافی برای کسانی از شما که می دانید چه frobscottle است – و نه چیزی که شما می خواهید به انجام به شوهر خود را زمانی که او در راهپیمایی و اعلام (دوباره) که او در یک ضروری صنعت و که شما واقعا افتضاح امروز.

به عنوان یک کنار من همیشه فکر می کردم بیشتر نوزادان متولد شد نه ماه پس از خاموشی. روشن نیست چه بازی خود را برنامه ریزی است اما من می توانم به شما بگویم که آن کار نمی کند.

سپس آن را به زمان شام – که به نوعی از pounced من به طور غیر منتظره از آنجا که من فکر کردم من تا به حال فقط انجام چای بعد از ظهر. پس از آن من 42 جداگانه ایمیل از وکلایی که به فوریت نیاز به چیزی. ترین که من در نهایت کار کرده بودند و فوری نیست و یا تا به حال شده است فوری برای برخی از زمان, اما تا به حال نادیده گرفته شده است و تا زمانی که خیلی دیر شده بود برای رفع.

سپس من یک یادآوری از مدرسه پسر من است که او انتظار می رود برای انجام در خانه خود-یادگیری در مدرسه, اتو پیراهن, افزایش, کوتاه, جوراب شلواری, مدرسه نشان و تمام. راست.

سپس من کشف کرد که من فرزند بود نوک چیزی unrecognisable بیش از خود bedclothes, بنابراین من تا به حال به تغییر ورق. پس از آن که من پیدا کردم من نیروی دریایی ظروف سرباز یا مسافر پیراهن درهم در پایین پسر من لحاف را پوشش میدهد. من تا به حال متوجه آن گم شده بود. همه می توانم بگویم این است “با تشکر از frobscottle” که سالانه ظروف سرباز یا مسافر شام لغو شده است با توجه به کوروناویروس.

سپس کامپیوتر من زد آب, بنابراین من بر روی زمین دراز و بسته چشمان من آنجا وجود دارد به نظر نمی رسد به هر چیز دیگری من می تواند انجام دهد که در آن نقطه. سپس شوهر من بد تعبیر کردن من سجده شکل به عنوان یک دعوت نامه. بنابراین من قرار داده و او را مستقیم.

سپس دختر من دندان کاهش یافت و پری دندان ندارد هر سکه در حال حاضر چون هیچ کس را در معامله سکه در طول یک بیماری همه گیر. بنابراین در حال حاضر من در شکار برای سکه. من چک پایین هر دو کیف های دستی (و در واقع 2 x 10c و 1 x 50c) و در کاسه میوه (از همه نوع از همه چیز جمع آوری در کاسه بزرگ) در ماشین لباسشویی (دیگری را که در آن سکه های جمع?) و شوهرم کیف پول (خالی البته).

پری دندان است که به سرقت از دختر من ماجراجویی صندوق.

نتیجه گیری: روز اول: Coronavirus 1; لوسی 0.

لوسی Robb Vujcic است سیدنی مدافع.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im