‘روز’ دامپزشکان Arianne Zucker و Shawn Christian لیست SFV خانه

صابون داستان جانبازان Arianne Zucker و Shawn Christian درخواست تقریبا $1.85 میلیون دلار برای خود و بی تکلف خانواده به اندازه neo-صفحه اصلی مدیترانه ای در امتداد یک خیابان درخت پوشیده در یکی از مطلوب ترین محله در L. A. استودیو شهر محله. پرونده های مالیاتی نشان می دهد که زن و شوهر هر دو از آنها را به نظر می رسد در بیش از 1400 قسمت در منی روز ملودرام “روزهای زندگی ما” به دست آورد نه کاملا 3,400 فوت مربع اقامت بیش از شش سال پیش برای $1.4 میلیون. لیست های برگزار شده توسط نیکول جوان از اوپنهایم گروه نشان می دهد وجود دارد پنج اتاق خواب و 5.5 حمام و سرویس بهداشتی. لیست آنلاین نیز نشان می دهد که ملک در حال حاضر پذیرش پشتیبان گیری ارائه می دهد.

در داخل وجود دارد طلا-باب روز تراورتن و متوسط-قهوه ای به طبقه چوب جنگلی کشت و زرع کرکره بیش ترین ویندوز و سنتی تاج قالب در سراسر. رسمی زندگی و اتاق ناهار خوری سابق با سقف طاقی شکل و بزرگه شومینه پهلو سالن انتظار. آشپزخانه که با قاطعیت جفت خانه رعیتی سبک, سفید کابینت با بیشتر ماهی زیبا-الگوی کاشی سنگ مرمر backsplashes جریان به راحتی به یک صبحانه قطعه زمین پیش امده و اتاق خانواده. تمام چهار اتاق خواب مهمان بهره مندی از یک حمام خصوصی و جادار دیوار-به-دیوار-فرش مجموعه مالک مملو از یک شومینه و یک بالکن کوچک همراه با یک پیاده روی در گنجه و تراورتن-کاشی کاری حمام.

همه چیز مجزا پلینزی در حیاط خلوت است که به طور کامل محصور و hedged برای حداکثر حریم خصوصی. چند lounging مناطق اطراف stone-با لهجه استخر و آبگرم. در علاوه بر این به یک ناهار خوری گاه به گاه palapa jazzed تا با یک لوستر کریستال دوم دو داستان palapa شامل یک استخر نوار ماورا و تند نردبان یک treehouse-مانند سالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>