Daytime Emmys پیدا کردن یک تلویزیون جدید به عنوان NATAS راه اندازی خود را در جریان برنامه (اختصاصی)

آکادمی ملی از تلویزیون هنر و علوم جدید پیدا کرده, دائمی, برنامه تلویزیونی خانه برای روز Emmys: خود سایت. NATAS در حال راه اندازی یک جریان است که در خدمت به عنوان مکانی برای تماشای روز Emmys و دیگر جوایز را نشان می دهد.

جدید بیش از حد بالا پلت فرم است که انتظار می رود برای راه اندازی در سه ماهه اول سال 2020 چند ماه قبل از روز Emmys گیرد. این سرویس که نمی کند در عین حال باید یک نام (اما به احتمال زیاد شامل “امی” در آن عنوان) پرده برداری خواهد شد در زمان تکنولوژی و مهندسی جایزه امی در آوریل و ورزشی Emmys در ماه مه که هر دو اداره NATAS.

اما ابزار جدید پرچم در حال اهتزاز خواهد آمد در ژوئن 12, 13 و 14 که 47 جایزه امی در طول روز برگزار می شود در پاسادنا مرکز کنوانسیون در پاسادنا کالیفرنیا.

روز Emmys استفاده به عنوان یک پخش تكیه چرخش بین ABC و NBC و CBS در آن اوج. اما NBC کاهش یافته است پس از سال 2004 و ABC پس از سال 2008 است. CW پخش آن در سال 2009 و پس از آن فردا پخش آن در سال 2010 و 2011. پس از آن HLN آن را برداشت تا برای دو سال و Pop TV زد آن در سال 2015 — آخرین بار آن را در خطی تلویزیون. از آن زمان به بعد طول روز Emmys اجرا شده است در ترکیبی از YouTube, Facebook, Periscope و چیزی به نام KNEKT.

در حال حاضر با بیش از بالا, برنامه, NATAS رئیس جمهور و مدیر عامل آدم تیز گفت: بینندگان خواهد یک ایده روشن که در آن به تماشای روز Emmys و دیگر جوایز را نشان می دهد.

“ما ساخت آن را در دسترس بر روی رایانه های شخصی و تلفن همراه در یک clunky راه” تیز گفت. “اما با Emmys OTT برنامه در دسترس بر روی هر پلت فرم اگر شما می خواهید به تماشای بر روی تلفن خود را شما می توانید بر روی تلفن خود را. شما می خواهید به تماشای در تلویزیون خود را, شما می توانید تماشا در تلویزیون خود را. و واقعا در دسترس مخاطبان است. هر جا که آنها در حال مصرف این نشان می دهد ما بر روی آن است.”

تیز گفت: NATAS در حال حاضر ساختمان خارج OTT برنامه به منظور در دسترس در وب سایت تلفن همراه و عمده settop سیستم عامل از جمله Apple TV, Roku, Chromecast, آتش چوب و تلویزیون اندروید.

علاوه بر این در طول روز ورزش و tech/engineering دیگر جایزه امی را نشان می دهد که NATAS اداره شامل اخبار و مستند و همچنین به عنوان جوایز منطقه ای در بسیاری از کشور (به جز لس آنجلس). L. A. بر اساس تلویزیونی آکادمی که دسته جوایز امی ساعات پر بیننده است و نه درگیر در خدمات OTT اما جریان شده در آن است.

تیز گفت: این سرویس جدید را نیز شامل گذشته مراسم جوایز و همچنین کلیپ از NATAS archives. “قطعا ما در کانال های اجتماعی از ابتدای سال شما شروع به دیدن یک زن و شوهر از نکات است که برخی از این لحظات زیادی کشیده از امی archives مانند Ellen DeGeneres’ اولین پیروزی در روز,” او گفت:. “یا Rosie o’donnell و علم و bantering در مورد تمایل به تغییر نام آن ‘روز Elmos.’ آقای راجرز به طور آهسته از درس های زندگی از این مرحله به عنوان او خود را می پذیرد جایزه یک عمر دستاورد.”

NATAS نیز تولید اصلی, کوتاه, از جمله آن ورود “پشت امی.” “برای این سری از, کوتاه, ما, ترکیب, پشت صحنه, مصاحبه, روی صحنه سخنرانی و برخی از واقعی ارائه مطالب واقعا داستان عالی خلاقیت و تولید کار می رود که به برنده که پرطرفدار ترین افتخار تعالی در تلویزیون” شارپ گفت.

اولین قسط که شده امروز در NATAS’ رسانه های اجتماعی به نظر می رسد در PBS’ “Wildland” یک “دید از بالا” تولید است که برنده یک, اخبار و Doc امی سال گذشته است. “فیلمسازان به معنای واقعی کلمه یاد گرفتم برای تبدیل شدن به آتش جامپر به منظور ساخت این فیلم,” او گفت:. “که در آن آنها خواهد پرش به سوزاندن منطقه با آتش نشان ها در واقع کمک به مبارزه با آتش شلنگ و سپس قرار دادن شلنگ پایین انتخاب کنید تا قرمز دوربین و شروع به تیراندازی برخی از آن.”

این NATAS برنامه رایگان خواهد بود و حداقل در ابتدا حاوی تبلیغات. “آن است که رفتن به آنجا به عنوان یک منبع” تیز گفت. “مدت طولانی من فکر می کنم ما قطعا فرصت برای تبلیغ پشتیبانی و/یا ضامن پشتیبانی می کند. است که در این طرح برای راه اندازی در روز است. من فکر می کنم تمرکز ما در حال حاضر واقعا در ساخت محتوا و ساختمان مخاطبان. سپس ما را در کسب درآمد راه پایین جاده. وجود دارد قطعا فرصت های شغلی برای آن, و آن چیزی که در آن در مهندسی ما در حال پخت ، کسب درآمد است نه تمرکز حداقل برای سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر