د Goey در ترکیب بازی ریچموند به عنوان Magpies ساخت

ستاره Collingwood هافبک اردن د Goey است یک شانس برای بازی در دور باز از مارش جامعه مجموعه پس از تکمیل چشمگیر در سه هفته آموزش بلوک به عنوان او می سازد نسبت به دور یک.

Magpies دستیار مربی رابرت هاروی گفت که او انتظار می رود ده Goey به بازی محدود دقیقه در دیدار مقابل ریچموند در ونگرتا یکشنبه آینده.

“ما باید زمان را در کنار ما و او فقط ساختمان تناسب اندام. بدن خود را خوب است اما او در حال ساخت است به دور یک” هاروی گفت.

د Goey از دست رفته در سال گذشته اعلام نهایی با یک مصدومیت همسترینگ ساخت یک سفر به آلمان در تلاش برای آماده شدن برای فینال اگر Collingwood تا به حال ساخته است.

تبلیغات

جیمی الیوت نیز در ترکیب بازی داشتن از دست رفته پنج شنبه شب برخورد کردن در برابر کارلتون. هاروی گفت که به غیر از بازیکنان با در دراز مدت صدمات Collingwood ردیابی شد به خوبی نسبت به دور اول با بازیکنان کلیدی خود را در تمام برنامه های فردی به عنوان آنها هدف این بمب دارای قدرت تخریبی در برابر غرب Bulldogs.

Jaidyn استفنسون بهبود خوبی از تب غده ای و شروع به ساخت تناسب اندام خود را پس از به حال فصل دوم خود را قطع زمانی که او متوقف شد و پس از عبور AFL را شرط بندی قوانین.

تنها نگرانی از ابتدا بازی بود هافبک Brayden ، که موفق تصادم آزمون پس از copping سر کشیدن. ، نیاز به علامت رایگان پنج روز پیش از دیدار مقابل ریچموند اعلام می شود در دسترس است.

هاروی تحت تاثیر قرار گرفته بود با تام ویلسون کلاس به او لگد سه اهداف و گفت: سال دوم مدافع اسحاق Quaynor بود و در مخلوط در Magpies ” بهترین 22 در اوایل فصل.

کارلتون تنها نگرانی شد مدافع یعقوب Weitering بود که گرفته شده به عنوان یک اقدام احتیاطی در زمانی که او نامعقول و احساس درد در مفصل ران با باشگاه پزشکان تصمیم گیری را به هیچ شانس با 22 سال سن.

بلوز دستیار دیل آموس گفت که آنها را ببینید که چگونه Weitering کشیده تا قبل از تصمیم گیری که آیا او سر غرب به بازی Fremantle.

“او فقط به حال کمی از سفتی خارج از مسابقه و با توجه به ماهیت بازی ما در زمان هیچ خطرات” آموس گفت.

آموس گفت: سام Docherty خواهد کار راه خود را به فصل با همه-استرالیا مدافع او بود و نه از دست هر یک از علامت تجاری خود را در تصمیم گیری مهارت در اولین مسابقه خود را برای دو سال در برابر مخالفان.

“او پایی بهتر خواهد شد به عنوان سال می رود,” آموس گفت.

بلوز هنوز به تصمیم گیری زمانی که جک مارتین اولین بازی خود را برای باشگاه اما آموس گفت: با مشخصات بالا استخدام شد و در مسیر بازی حداقل یک مسابقه در مارش جامعه سری.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>