مرگبار ‘جناح راست نژادپرستانه’ در حمله انتحاری آلمان به دنبال پاسخ


Hanau, Germany: محققان آلمانی می گویند خود را نخست هدف این است که برای درک “جناح راست نژادپرستانه” تحت تاثیر قرار است که باعث به راه اندازی مرگبار تیراندازی در شهر هاناو اواخر روز چهارشنبه به پایان رسید که با اتهام تیرانداز و 10 نفر دیگر مرده است.

People place candles, flowers and signs against racism at the 'Brueder Grimm' monument after a vigil for the victims near the Midnight shisha bar, one of the sites of last night's shootings, in Hanau, Germany.

مردم محل شمع و گل و علائم علیه نژادپرستی در “Brueder Grimm’ بنای تاریخی پس از یک شب زنده داری برای قربانیان در نزدیکی نیمه شب shisha bar, یکی از سایت های از شب گذشته تیراندازی در, Hanau, Germany.اعتبار:گتی

نه افراد خارجی تبار کشته شدند در یک جفت از حملات در مرکز شهر کشور دادستان کل گفت: قبل از اتهام تیرانداز – شناسایی به عنوان Tobias R – بازگشت به خانه خود را و خود را کشته و 72 سال است.

مقامات بر این باورند که او به تنهایی عمل کرده و در حال تحقیق در این مورد به عنوان یک حادثه از تروریسم است.

“بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر وجود دارد قطعا یک بیگانه انگیزه” Hesse دولت وزیر کشور پیتر Beuth گفت: پس صبح روز پنج شنبه در نشست خبری.

تبلیغات

43 ساله مشکوک بود یک شکارچی و متعلق به اسلحه خود را از نظر قانونی بود اما هرگز به توجه مقامات قبل از این حملات است. Beuth گفت: اعتقاد بر این است که به تنهایی کار می کرد. سلاح مورد استفاده در قتل داشت در کنار مظنون بدن.

A car that was damaged in the shooting is covered in thermo foil and surrounded by debris at the scene in Hanau, Germany.

یک ماشین است که آسیب دیده بود در تیراندازی است که در تحت پوشش حرارتی فویل و احاطه شده توسط باقی مانده در صحنه در Hanau, Germany.اعتبار:دی

با توجه به گزارش تیرانداز وارد دو میلادی – گزارش قلیان میله – و به دنبال افرادی که در ظاهر به خارجی قبل از قتل آنها اعدام ،

شش نفر نیز در سمت چپ زخمی های این حمله یکی از جدی است.

توجه در حال حاضر به نوبه خود به چه مهاجم یک انزواطلب کسی که تحت تاثیر قرار بود توسط far-right فلسفه و یا به نحوی مرتبط با یک گروه بزرگتر.

“یک حادثه مثل این نیست از جایی آمده” گفت: آلمان وزیر دادگستری کریستین Lambrecht او به عنوان سفر هاناو در روز پنج شنبه. “می آید از نفرت.

“همه چیز صحبت می کند به این واقعیت است که گمان عمل از جناح راست نژادپرستانه انگیزه.”

People place candles and flowers at the 'Brueder Grimm' monument after a vigil for the victims near the Midnight shisha bar.

مردم محل شمع و گل در ‘Brueder Grimm’ بنای تاریخی پس از یک شب زنده داری برای قربانیان در نزدیکی نیمه شب shisha bar.اعتبار:گتی

پیتر فرانک دادستان گفت: بسیاری از کانون در حال حاضر می تواند در یک مانیفست و فیلم های آنلاین را پشت سر گذاشت ، فرانک گفت: این مواد نشان می دهد Tobias R تا به حال یک “به شدت نژادپرستانه منش.”

در حدود hourlong تصویری بود که هنوز هم در دسترس آنلاین در اوایل روز پنجشنبه ادعا مهاجم صحبت در مورد نظارت توسط secret سازمان های دولتی او متحمل شده بود از دوران کودکی گاهی اوقات telepathically.

German President Frank-Walter Steinmeier and his wife Elke Buedenbender attend a vigil for the victims near the Midnight shisha bar, one of the sites of last night's shootings.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر و همسرش Elke Buedenbender حضور در یک مراسم برای قربانیان در نزدیکی نیمه شب shisha bar, یکی از سایت های از شب گذشته تیراندازی.اعتبار:گتی

او همچنین گفت که او می تواند با استفاده از این تله پاتی به تاثیر رویدادهای جهان مانند نشان می دهد دنباله برای فیلم که بعدها به فیلم برداری و ساخت تا ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا “امریکا برای اولین بار” شعار.

این مرد نیز صحبت کرد و از آرزوی خود برای آزادی کشور خود را از غیر آلمانی ها به طور خاص کسانی که از شمال آفریقا و خاورمیانه و آسیای مرکزی است.

آلمانی رهبران نقل مکان کرد و به سرعت به جامعه نمی دهد چنین نفرت به چرک.

“نژادپرستی سمی است. نفرت سمی است. و این نفرت وجود دارد در جامعه ما” گفت: آنگلا مرکل در واکنش به اخبار.

“آن مسئول به مراتب بیش از حد بسیاری از جنایات,” او اضافه شده اشاره کرد در سال گذشته حمله به سیاستمدار والتر Luebcke سال گذشته در حمله به یک کنیسه در حل و یک سری از قتل با هدف قرار دادن مهاجران بین سال های 2000 و 2006 توسط یک گروه شناخته شده به عنوان ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی.

اما او retorted که آلمان معتقد است که در “شأن” برای هر فرد صرف نظر از نژاد و یا قومیت.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر در بازدید از این شهرستان برای یادبود رویداد.

پنج شهروند ترک در میان مردگان دولت خبرگزاری “آناتولی” به نقل از سفیر ایران در برلین علی کمال آیدین عنوان کرد و گفت.

این حملات نشان داده اند “نژاد پرستی و اسلام هراسی” در حال ظهور در اروپا و وزارت امور خارجه ترکیه در بیانیه ای جداگانه گفت, دعوت از مقامات برای مبارزه با بیگانه ستیزی.

“من معتقدم که مقامات آلمانی را همه تلاش لازم را برای ریختن به نور در حمله” رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت.

نمایندگانی از گروه اسلامی در آلمان استدلال این بود که نشانه آن است که مقامات آلمانی نیاز به کار بیشتر برای مبارزه با جناح راست خشونت به دلیل آن تهدید شده بود جدی گرفته در گذشته است.

شوک به سرعت ریخته در سراسر اروپا با پیام های تسلیت در آینده از اتحادیه اروپا و ایتالیا. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: او را ایستاده در کنار مرکل در مبارزه برای ارزش های اروپایی و حمایت از دموکراسی های اروپایی.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen, یک, آلمانی,, مادری, توییتی, “من عمیقا شوکه بزدل جرم و جنایت صورت گرفت که شب گذشته در هاناو.”

سیاستمداران آلمانی نیز تقبیح این حمله است.

برخی از راست سیاستمداران گفت که آن را به نادرست به برچسب این به عنوان یک افراطی جناح راست حمله کرد و اعلام کرد که تیراندازی شد کار آشفته فرد است.

DPA

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>