صادر شده در: Modified:

سنبله در اسرائیل و فلسطین خشونت در روز پنج شنبه به کشته شدن سه اعراب و زخمی شدن ده ها نیروهای اسرائیلی در یک راش از حملات و درگیری های یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شده خود را به پیش بینی میانه طرح است.

تبلیغات

در کرانه نیروهای اسرائیلی به ضرب گلوله دو فلسطینی طی درگیری های خشونت آمیز به گفته مقامات اسرائیل. تیراندازی آمد ساعت پس از یک خودرو-رمنج در اورشلیم هدف سربازان اسرائیلی و یک فرد مسلح زخمی شدن یک پلیس در جریان حملات فلسطینی ها.

آستین نهفته فلسطینی ناآرامی شده است stoked خشم در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح بود که در آغوش اسرائیل و رد فلسطینی هنگامی که آن را هفته گذشته اعلام کرد.

این طرح را به اسرائیل بیشتر از آنچه در آن است به دنبال در طول دهه جنگ از جمله مناقشه شهر مقدس اورشلیم و تقریبا تمام زمین را اشغال کردند که در آن ساخته شده است و شهرک سازی.

در ورود به بیت المقدس دیواره شهر یک فرد مسلح به ضرب گلوله در یک مرز پلیس به زخمی شدن او پلیس اسرائیل گفت. پلیس آتش گشودند ضارب و او را کشتند.

تیراندازی صورت گرفت نه چندان دور از محبوب شبانه محل که در آن چند ساعت قبل یک ماشین منفجر به سربازان اسرائیلی بودند که چشم دیدن-پس از آموزش های پایه.

یک سرباز بود به شدت مجروح و دیگری در وضع متوسط و آسیب های Magen David Adom خدمات آمبولانس گفت. دوازده نفر دیگر به آرامی مجروح شدند.

پلیس گفت که آنها درمان شدند خودرو-رمنج از حادثه صورت گرفت که در نزدیکی فلسطینی در محله شرق اورشلیم را به عنوان یک حمله تروریستی است. راننده بود و هنوز هم در بزرگ, پلیس گفت:.

“آن فقط یک ماده از زمان و زمان زیادی نیست – تا زمانی که ما دست روی مهاجم. تروریسم نمی خواهد شکست ما پیروزی” بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در بیانیه ای گفت.

نیروهای امنیتی اسرائیل در کشتن 19 ساله در شهر “جنین”

در غرب بانک شهر “جنین”, a 19 ساله به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط نیروهای نظامی در حالی که پرتاب سنگ در آنها فلسطینی گفت.

جنین فرماندار اکرم (ص) جبرئیل رجوب گفت: 19 ساله مصدوم شد و یک دانش آموز در یک آکادمی که قطار جوانه زدن افسران پلیس و پرتاب سنگ به سوی نیروهای نظامی است.

یک سخنگوی نظامی اسرائیل گفت: سربازان آمد به جنین به تخریب خانه یک فلسطینی بود که درگیر در 2018 قتل یک مهاجر یهودی. نیروهای آتشباری فلسطینی که به ضرب گلوله و پرتاب بمب در آنها را در “جنین” سخنگوی گفت.

مقامات فلسطینی گفت: یکی دیگر از فلسطینی, یک افسر پلیس کشته شده بودند در یک جنین ایستگاه پلیس اسرائیلی تیراندازی.

مقامات اسرائیلی در نظر نیست و معلوم نیست که آیا این حادثه به طور مستقیم مربوط به این درگیری در غرب بانک شهر.
 
سنگ پرانی فلسطینی کشته نوجوان

روز چهارشنبه نیروهای اسرائیلی از کشته شدن یک جوان 17 ساله فلسطینی در جای دیگر در کرانه باختری گفت که او تا به حال پرتاب آتش بمب در آنها را در طول یک اعتراض های خشونت آمیز در برابر تهمت ، او اول مرگ و میر از این طرح اعلام شد.

ارتش اسرائیل گفت که وجود داشته است “خشونت شورش” که در طی آن “نیروهای شناسایی یک جوان فلسطینی که با پرتاب کوکتل مولوتف در آنها”.

“سربازان در پاسخ با آتش به منظور حذف تهدید” به آن اضافه شده است.
شاهدان به خبرگزاری فرانسه گفت, اخبار آژانس که حدود 15 معترضان در حال پرتاب سنگ به سوی نیروهای نظامی است.

در درگیری های پس از کشتن یک فلسطینی مقام امنیتی به ضرب گلوله کشته شد توسط نیروهای اسرائیلی و بعد از جراحات وارده درگذشت.

همچنین پنج شنبه, اسرائیل زده مواضع حماس در نوار غزه پس از سه خمپاره در اسرائیل است. هیچ فوری گزارش از صدمات در هر دو طرف.

“بزرگترین معامله قرن’ به ارمغان می آورد هیچ صلح

پرده برداری در هفته گذشته در کاخ سفید با هیاهوی بسیار تهمت برنامه پیش بینی بی ربط دولت فلسطینی است که بیش از بخش های کلیدی از کرانه باختری به اسرائیل است. از آن طرف با اسرائیل بر روی کلید مسائل که آلوده به گذشته تلاش های صلح از جمله مرزها و وضعیت بیت المقدس و یهودی شهرک غرب بانک و متصل تقریبا غیر ممکن است شرایط را برای اعطای فلسطینی خود امیدوار-برای دولت است.

طرح استقبال شد خوشوقتی در اسرائیل با نتانیاهو تعهد به سرعت پیش با الحاق بخش هایی از کرانه باختری است. اما تحت فشار از سوی دولت آمریکا به نظر می رسد او به پوسته پوسته شدن پشت در آن وعده.

فلسطینی ها را رد کرد و این طرح به عنوان “مزخرف” و وعده داده اند به مقاومت در برابر آن است. محمود عباس را محکوم کرد اسرائیل برای مرگ و میر ارتباط آنها را به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن شده در صورتحساب یا لیست به عنوان “معامله قرن”.

فلسطینی ها نیز به همان اندازه از جامعه بین المللی مشاهده و شهرک سازی در کرانه غربی و ضمیمه شرق اورشلیم – سرزمین های تصرف شده توسط اسرائیل در سال 1967 جنگ – به عنوان غیر قانونی و یک مانع عمده برای صلح است.

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de