طوفان مرگبار Ciara کاهش مسیر تخریب در سراسر اروپا

صادر شده در: بروز رسانی:

بادهای شدید و باران های سنگین ادعا کرد که حداقل شش زندگی در سراسر شمال اروپا در روز دوشنبه به عنوان طوفان Ciara مختل سفر مبتنی صدها پرواز, آب گرفتگی جاده ها و ترک مناطق وسیع و بدون قدرت.

تبلیغات

در یکی از ترین منطقه طوفان خشونت آمیز در سال یک مرد درگذشت و دیگری گزارش شده بود از دست رفته در جنوب سوئد که خود را با قایق واژگون.

در جمهوری چک یک مرد فوت کرد زمانی که ماشین خود رفت و از جاده در تلاش برای جلوگیری از یک درخت افتاده. چند نفر دیگر نیز زخمی در کشور به عنوان بادها وزید تا 180 کیلومتر (110 کیلومتر) در ساعت ترک 100,000 مردم بدون قدرت حتی سرنگونی بیش از یک کامیون.

در اسلوونی 52 سال درگذشت در روز دوشنبه موجب سقوط یک درخت بر روی ماشین خود را به عنوان او سفر در شرق کشور.

در جنوب لهستان یک 40 ساله و دختر جوان کشته شدند بام دور زده توسط طوفان-نیروی باد.

پلیس لندن گفت که یک مرد کشته شد و در اتومبیل خود در روز یکشنبه هنگامی که سقوط یک درخت بر روی یک بزرگراه در جنوب غرب پایتخت است.

در غرب آلمان سقوط درختان به طور جدی زخمی و سه نفر: دو زن در Sarrebruck—یکی از آنها در وضعیت بحرانی است—و 16-year-old boy در پادربورن.

طوفان جاروب در سراسر منطقه از آخر هفته.

آسیب گسترده

آن را ناشی از جاری شدن سیل گسترده در انگلستان کاهش قدرت 130,000 خانه در شمال فرانسه و ویران با ریلی و جاده سفر در کشورهای مختلف است.

طوفان همچنین کاهش قدرت 35,000 خانوار در شمال اتریش در روز دوشنبه.

آن را مجبور بیش از 700 پرواز در چهار شهرستانها آلمان – فرانکفورت مونیخ, دوسلدورف و کلن – برای لغو شود.

در هلند حدود 220 پرواز لغو شد صبح روز دوشنبه در آمستردام Schiphol airport—اروپا سوم-شلوغ—ترین مقصد برای دیگر شهرستانها اروپا است. حدود 240 پرواز هرگز در زمان خاموش در روز یکشنبه.

و داشتن بسته یکی از موج طوفان موانع به عنوان طوفان با نزدیک شدن به روز یکشنبه, شب, هلندی, پلیس گزارش داد بیش از 600 کیلومتر از ترافیک دوشنبه.

کوچک لوکزامبورگ لغو کلاس های مدرسه و در پایتخت بلژیک بروکسل, صبح عجله ترافیک یک ساعت زمین به توقف با توجه به خیابان تعطیلی و جاری شدن سیل.

در آلمان شهر فرانکفورت باد سرنگون یک جرثقیل بر روی سقف کلیسای جامع باعث آسیب گسترده.

در فرانسه در دوشنبه 90,000 خانه از 130,000 که دچار قطع برق یک روز قبل از آن هنوز هم بدون قدرت.

روزنامه های بریتانیا و کشور ملاقات در دفتر توصیف Ciara با عنوان “طوفان قرن” از نظر مقیاس از تخریب آن ساخته.

و ملاقات در دفتر هواشناس الکس Burkill هشدار داد: “در حالی که طوفان Ciara است پاکسازی دور این بدان معنا نیست که ما در حال ورود به ساکت تر دوره از آب و هوا.

“کولاک نیست از این سوال.”

در شمال انگلستان West Yorkshire شهرهای هبدن بریج و همسایه Mytholmroyd در میان بدترین ضربه طوفان به عنوان سیل مستغرق خودرو و کاهش قدرت برای ده ها هزار نفر.

بیش از 170 سیل هشدارهای باقی مانده در محل دوشنبه.

مزرعه باد بسته

مقدار اولیه آسیب و اختلال در امتداد شمال اروپا خط ساحلی.

کانال خدمات کشتی بین جنوب زبان انگلیسی بندر دوور و کاله در شمال فرانسه از سر گرفته شد صبح روز دوشنبه پس از متوقف روز قبل از.

کل بلژیک offshore wind farm بود تعطیل به عنوان قدرتمند gusts ناشی از توربین های بادی برای متوقف کردن به طور خودکار به دلایل ایمنی.

و Oresund Bridge ارتباط دانمارک و سوئد بسته شد برای چند ساعت.

طوفان نیز مجبور به بسته شدن بخش های بزرگی از شبکه راه آهن اما Deutsche Bahn تا به حال بازگشایی برخی از خطوط صبح روز دوشنبه.

آب و همچنین ویران کردن با اروپا تقویم ورزشی باعث لغو بالا پرواز فوتبال لامپ در بلژیک و انگلیس و فرانسه و آلمان و هلند.

اما وجود دارد یک حرکت صعودی برای مسافران پرواز بریتیش ایرویز به لندن از نیویورک است.

طوفان به هواپیما دم قوی وزش کمک به آن را به پایان برساند در زیر صوتی پرواز ثبت زمان 4 ساعت و 56 دقیقه با توجه به پرواز ردیابی سایت Flightradar24.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر