طوفان مرگبار دنیس چکش بریتانیا

صادر شده در: Modified:

یک مرد پس از سقوط به رودخانه در روز یکشنبه به عنوان طوفان دنیس جاروب در سراسر بریتانیا با ارتش پیش نویس در برای کمک به مقابله با سیل سنگین و بادهای تند.

تبلیغات

مرد سقوط به رودخانه Tawe در ساوت ولز, پلیس گفت:.

“یک مرد سقوط کرده به داخل رودخانه در #Ystradgynlais در حدود 10 صبح است و متاسفانه یافت شده است مرحوم بیشتر در امتداد رودخانه در Tebanos منطقه” Dyfed پویس پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر.

دولت آب و آژانس زودتر صادر نادر هشدار قرمز برای منطقه گفت: وجود یک خطر “اثرات قابل توجهی از جاری شدن سیل” که شامل یک “خطر به زندگی از جریان سریع آب سیل گسترده به اموال و بسته شدن جاده”.

یک رکورد 594 سیل هشدار و هشدار در محل در روز یکشنبه از گسترش اسکاتلند رودخانه پشم ونخ راه راه به کرن در جنوب غربی انگلستان است.

باد بیش از 90 مایل در ساعت (150 کیلومتر در ساعت) ثبت شد در Aberdaron, south Wales.

تصاویر منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که در نزدیکی رودخانه Taff ترکیدن آن بانک در حالی که امدادگران با عجله به مردم به دام افتاده در خانه های خود در پویس به ایمنی.

“این پیش بینی است که به صورت بسیار سطح قابل توجهی از بارش باران به خصوص در شرق دره از جنوب ولز گفت:” جرمی Parr, از بدنه دولت منابع طبیعی ولز.

“اثرات می تواند شدید یک شبه و همه باید این هشدار بسیار جدی است,” او اضافه شده است.
پلیس اعلام کرد: عمده حوادث در مناطق ولز و انگلستان با رانش زمین نیز گزارش شده است.

“برخی از جوامع قطع شده است ، اما خدمات اورژانس کارگران در حال کار خستگی ناپذیر برای قرار دادن اقدامات در محل برای اطمینان از ایمنی از ساکنان” پلیس ولز جنوبی در بیانیه ای گفت.

جاده ها و راه آهن به شدت تحت تاثیر بارندگی و باد داشتن به سختی بهبود از یک شبیه طوفان هفته گذشته است.

وزارت دفاع نیروهای مستقر در غرب یورکشایر در شمال انگلستان است که رنج می برد به شدت از جاری شدن سیل ناشی از آخر هفته گذشته را طوفان Ciara.

“نیروهای مسلح ما همیشه آماده برای حمایت از مقامات محلی و جوامع در هر زمان که آنها به آن نیاز دارید” گفت: وزیر دفاع بن والاس.

بریتیش ایرویز و easyJet تایید آنها مبتنی پرواز با فیلم آنلاین پست نمایش عظیم Airbus A380 جت دمیده در مورد آن را به عنوان تلاش برای زمین.

در ضمن دو بدن بودند کشیده و از دریاهای خاموش جنوبی سواحل انگلستان در روز شنبه به عنوان طوفان barrelled در.

یکی از مردان در نظر گرفته شده است موضوع جستجو باعث زمانی که یک تانکر گاز مایع گزارش داد که یکی از خدمه آن بود که حساب نشده.

او در گذشته چند ساعت قبل از آن.

شمال غربی فرانسه نیز تحت تاثیر این طوفان به خصوص Britanny که در آن, Finistere و Morbihan مناطق قرار داده شد در نارنجی هشدار برای بارش باران و جاری شدن سیل با توجه به سرویس ملی آب و هوا هواشناسی و فرانسه.
حدود 14,000 خانه بدون برق شدند.

“باد خواهد بود افزایش طول روز در سراسر آلمان و دانمارک و جنوب سوئد گفت:” AccuWeather هواشناس Maura کلی.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>