‘مرگ می تواند به دنبال در عرض 48 ساعت’: مرگ کلاه قارچ رسیدن هفته زود


سمی مرگ کلاه قارچ شده اند که به ضرب اشتباه برای خوراکی گونه های در حال جوانه زدن در اطراف ملبورن به دلیل شرایط ایده آل را وادار غیر منتظره ای هشدار دهنده از مقامات بهداشت.

هشدار در مورد مرگ کلاه می رسند معمولا در ماه آوریل و یا حتی ممکن است اما اخیر باران در ملبورن و گرم خاک معنی کشنده قارچ ها یافت شده اند جوانه زدن در اطراف درختان بلوط از Royal Botanic Gardens.

Death caps grow among oaks – and can pop up quite a distance from the actual tree.

مرگ کلاه رشد در میان اوکس – و می تواند تا موسیقی پاپ کاملا از راه دور از واقعی درخت.اعتبار:عکاسی

رؤیت را وادار ویکتوریا معاون بهداشت و درمان, افسر,,,, Dr انجی استخوان در روز پنج شنبه برای هشدار دادن به مردم در سراسر کشور به شدت محتاط اگر جمع آوری قارچ های وحشی.

“در حالی که به صورت تجاری به فروش می رسد قارچ امن مسمومیت می تواند رخ دهد هنگامی که مردم جمع آوری قارچ های وحشی سهوا شامل سمی گونه” دکتر استخوان گفت. “قارچ سمی ممکن است به نظر می رسد بسیار شبیه به انواع خوراکی.”

تبلیغات

آخرین ثبت استرالیا مرگ و میر در کانبرا در سال 2012 هنگامی که یک آشپز و یک نفر دیگر پس از آشپز اشتباه تنوع برای شبیه-به دنبال خوراکی کلش قارچ مورد استفاده در پخت و پز.

“مرگ در می توانید در عرض 48 ساعت از آسیب جدی کبد” دکتر استخوان و افزود: مرگ و کلاه مسئول 90 درصد از تمام مرگ و میر مسمومیت با قارچ.

در حالی که مرگ و کلاه خطرناک ترین Dr استخوان نیز هشدار داده سمی زرد رنگ قارچ نیز جوانه های اولیه.

او گفت: هر کسی که شد بیمار پس از خوردن قارچ باید فوری مشاوره پزشکی و در صورت امکان نمونه برداری از کل قارچ برای شناسایی.

“علائم مسمومیت می تواند شامل خشونت, درد معده, تهوع, استفراغ و اسهال” دکتر استخوان گفت.” علائم ممکن است فروکش پس از یک یا دو روز – اما این لزوما به معنای بهبود است.”

مرگ کلاه بزرگی است که قارچ با یک کلاه اعم از نور زیتون سبز به زرد مایل به سبز رنگ. آبشش ها و پایه های بنیادی است, احاطه شده توسط یک فنجان به شکل کیسه Dr استخوان گفت.

شایع زرد رنگ قارچ به رنگ زرد که کلاه یا بنیادی کبود شده است توسط یک تصویر بند انگشتی.

آن است که بر این باورند که مرگ کلاه اسپورها اول آورده به استرالیا از نیمکره شمالی با نهال بلوط. این است که چرا آنها اغلب به نظر می رسد در نزدیکی در حال حاضر قوی درختان در برگ حومه مانند Camberwell, Kew و مال ورن ،

دیگر در حومه ملبورن که در آن مرگ کلاه خال خال شده است عبارتند از: Ashburton, Burwood, Canterbury, Clayton Deepdene زمرد Heathmont هایدلبرگ, Sandringham, South Yarra کلک و چرخ تپه.

در منطقه ای ویکتوریا, آنها را می توان در بندیگو روشن و Castlemaine.

“اگر شما هر گونه شک و تردید در مورد یک گونه از قارچ یا قارچ خوردن نیست آن” دکتر استخوان گفت. “پخت و پز, لایه برداری یا خشک شدن این قارچ نیست حذف و یا غیر فعال کردن سم.”

اطلاعات بیشتر در مورد سمی رقم می تواند بر روی سلامت بهتر وب سایت کانال و یک رئیس بهداشت افسر مشاوره در http://www.health.vic.gov.au/chiefhealthofficer/index.htm

شما می توانید گوشی سموم مرکز اطلاعات 24 ساعت شبانه روز در 13 11 26.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>