مرگ coronavirus دکتر جرقه نادر غلیان احساسات غم و اندوه و خشم در چین


پکن: مرگ از coronavirus از یک دکتر چینی که آذربایجان برای صدور یک هشدار دهنده در مورد بیماری باعث شده موجی از عزاداری و نادر ابراز خشم علیه دولت آنلاین.

Li Wenliang یک چشم پزشک در یک بیمارستان در ووهان شهرستان در کانون شیوع تبدیل به یکی از قابل رویت ترین ارقام در بحران پس از او نشان داد او یکی از هشت نفر سرزنش توسط ووهان پلیس در ماه گذشته برای “گسترش شایعات” در مورد کوروناویروس.

اخبار Li مرگ در سن 34 شد بالا-جزئیات موضوع در چین سایت میکروبلاگینگ Weibo روز جمعه به وقت محلی با بیش از 1.5 میلیارد انداز و نیز به شدت مورد بحث در خصوصی WeChat پیام گروه های که در آن مردم ابراز خشم و غم و اندوه است.

نیز وجود دارد نشانه هایی است که بحث مرگ او شد که سانسور به خصوص آنهایی که مقصر دولت است. موضوعات برچسب گذاشته شده توسط “این ووهان دولت مدیون دکتر لی Wenliang عذرخواهی” و “ما می خواهیم آزادی بیان” به طور خلاصه trended در Weibo اواخر روز پنج شنبه به همراه داشت اما بدون نتیجه جستجو در روز جمعه.

تبلیغات

یک عکاسی از خود او دراز کشیده بر روی تخت بیمارستان در اوایل این هفته با پوشیدن یک اکسیژن تنفسی و برگزاری چینی خود کارت شناسایی شد که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.

Chinese doctor Li Wenliang, who first raised the alarm over coronavirus, has died.

چینی, دکتر, Li Wenliang که برای اولین بار مطرح زنگ بیش از coronavirus درگذشت.

لی گفت: در Weibo در فوریه 1 که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“نور یک شمع و ادای احترام به قهرمان” گفت: یکی Weibo مفسر. “شما پرتو نور در شب.” یک تصویر هم نوشته شده در Weibo نشان داد یک پیام “وداع Li Wenliang” حک شده به برف بر روی یک رودخانه در پکن.

لی را در مورد یک مشکل برای چین رهبری پس از پکن متهم شده بود از پوشش تا حد کامل از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در سال 2003. پکن خواستار شفافیت در زمان بحران و مقامات محلی را برای سرزنش خود حمل از شیوع کروناویروس.

“ووهان در واقع مدیون Li Wenliang عذرخواهی. ووهان و هوبئی مقامات نیز مدیون جدی عذرخواهی به مردم, Hubei و این کشور” هو Xijin سردبیر حزب حاکم کمونیست-حمایت جهانی بار تلخیص گفت: در Weibo post.

گزارش Li مرگ ظاهر در رسانه های دولتی قبل از نیمه شب به وقت محلی در روز پنج شنبه در چین برداشته شد و سپس دوباره در اوایل روز جمعه.

این ووهان بیمارستان که در آن لی می کرد گفت: در آن حساب Weibo که او در 2.58 am به وقت محلی در روز جمعه.

چین سفارشات پروب

چین مرکزی کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی است که مجازات رسمی با فساد گفت: در روز جمعه آن را ارسال خواهد محققان به ووهان به کاوشگر “مسائل مطرح شده توسط مردم در ارتباط با دکتر لی Wenliang.” آن را به هیچ جزئیات بیشتر.

“این CCDI در حال حاضر با ارسال یک بررسی تیم به انجام کامل کاوشگر در پاسخ به نگرانی عمومی و به مردم اجازه می دهد به نگاه به جلو به آشکار کامل حقیقت” رسمی روزانه مردم نوشت در سرمقاله.

در یک کنفرانس خبری در ووهان در جمعه شهرستان معاون شهردار هو Yabo گفت که او “عمیقا غصه دار” در مرگ Li Wenliang و دیگران که کشته شده اند توسط این ویروس را به طور کامل با تحقیقات همکاری کنند.

سازمان جهانی بهداشت گفت: در توییتر که آن را “عمیقا غمگین” با خبر مرگ او در حالی که چین ملی کمیسیون بهداشت و ووهان دولت نیز با صدور بیانیه تسلیت.

برخی از چینی رسانه ها توصیف او به عنوان “قهرمان که مایل بود به حقیقت صحبت می کنند” در حالی که دیگر مفسران ارسال شده اشعار, عکس و نقشه های ستایش او.

در WeChat, برخی از کاربران ارسال شده لینک به این آهنگ از Les Miserables’, “آیا شما می شنوید مردم آواز می خوانند؟”, که آواز در جنبشهای اعتراضی در هنگ کنگ و کره جنوبی. برخی از مردم سازماندهی یک درخواست به شورای دولتی خواسته مانند مجازات محلی ووهان مقامات.

چین گزارش کرده است بیش از 630 مرگ و میر و 30,000 موارد coronavirus.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر