مرگ و میر از چین coronavirus جهش به 1,770

صادر شده در:

مرگ و میر از چین جدید کروناویروس اپیدمی شروع به پریدن کرد به 1,770 پس از 105 مردم بیشتر درگذشت ملی کمیسیون بهداشت روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

بیش از 70,500 در حال حاضر آلوده شده است در سراسر کشور توسط این ویروس که اولین ظهور در ماه دسامبر در مرکز استان هوبی قبل از گسترش در سراسر کشور است.

مقامات چینی قرار داده شده اند حدود 56 میلیون نفر در هوبئی و پایتخت آن ووهان تحت قرنطینه تقریبا آب بندی کردن استان از سایر نقاط کشور در یک اقدام بی سابقه تلاش برای مهار ویروس.

موارد جدید در خارج از مرکز باید به کاهش بوده است گذشته سیزده روز

وجود دارد 115 تازه موارد خارج از مرکزی استان با توجه به این کمیسیون در روز دوشنبه — به شدت پایین از نزدیک به 450 یک هفته پیش.

مقامات محلی در جای دیگر در چین معرفی شده اند اقدامات را امتحان کنید و متوقف کردن ویروس, پخش كردن, از جمله یک حکومت در پکن نیاز مردم از آمدن به پایتخت به خود قرنطینه به مدت 14 روز و با توجه به رسانه های رسمی.

بسیاری از موارد هنوز در هوبئی که در آن نزدیک به 2000 شد گزارش روز دوشنبه.

تعداد گزارش شده عفونت ballooned در روز پنج شنبه هفته گذشته پس از هوبئی مقامات تغییر معیارهای خود را برای شمارش موارد عطف به ماسبق اضافه کردن 14,000 موارد در یک روز.

روز دوشنبه آمار موارد جدید در حدود 100 بالاتر از کسانی که در روز یکشنبه اما هنوز هم به شدت پایین بر روی کسانی که از جمعه و شنبه.

یک سخنگوی ملی چین اقتدار بهداشت گفت که رکود شد نشانه وقوع بود که کنترل می شود.

با این حال سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داده است این است که “غیر ممکن است برای پیش بینی که جهت این بیماری همه گیر خواهد شد”.

کارشناسان بین المللی را وارد پکن و شروع جلسه با همتایان چینی بیش از این بیماری همه گیر Tedros گفت در توییتر.

جهانی نگرانی در مورد گسترش آن در بالا باقی می ماند و این بیماری همه گیر را در رسیدن به برجسته شد آمریکا اعلام کرد که بیش از سه ده آمریکایی ها از یک کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن آلوده شدند.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>