رمز گشایی خیابان را bullishness در ICICI بانک در زمان Covid-19

در زمانی که وجود دارد این است که افراطی cautiousness در اطراف سهام بانکی و تحلیلگران در حال تنزیل رتبه و امتیاز خود را در این بخش نیست و مقدار کمی حتی در خط مقدم نام ICICI بانک و خارج از غرفه به عنوان یک استثنا. برای یک, آن را دریافت نکرده هر جمع و جور کردن تا کنون و تمام تحلیلگران یک امتیاز مثبت (چند ‘hold’) در سهام با توجه به بلومبرگ نظرسنجی.

همچنین دیده می شود در زمینه بزرگتر از یک سال اصلاح قیمت ICICI بانک 17 درصد کاهش کرایه بهتر از HDFC بانک یا بانک محور است 24 درصد و 45 درصد سقوط بود. که ICICI بانک آخرین به پیوستن به 2019 مجدد رتبه حزب همچنین موقعیت آن favourably در زمان موج اصلاحی.

همچنین بخوانید: چشم انداز قوی و جذاب ارزیابی رانندگی Glenmark گزاف گویی

آنچه به نظر می رسد برکت در حقیقت این است که ICICI بانک نرخ رشد حدود 12 درصد در چهار سال گذشته بوده است آهسته تر از HDFC Bank (بیش از 22 درصد) و یا بانک محور (بیش از 15 درصد). بنابراین ICICI بانک آینده نرخ رشد ممکن است نزدیک به گذشته سطح که بیشتر از دیگران خواهد بود دست و پنجه نرم به رشد نزدیک به گذشته خود روند.

در یک گزارش تحلیلگران در J M مالی می گویند که اختلال ناشی از Covid-19 باید مواد فشار در چند جبهه برای بانک ها. “در حالی که رشد کاهش سرعت و پرش در تخلفات با توجه به مرمت عادی خواهد بود دراز کشیده فرایند” آنها توجه داشته باشید. در حالی که ارائه مشاوره به سرمایه گذاران باقی می ماند و کم وزنی در بخش کارگزاری تنها دو خرید توصیه – ICICI بانک HDFC Bank, جایی که آنها نسبتا پایین کیفیت دارایی خطرات قوی بدهی دفاع بالا سرمایه و بازار به اشتراک گذاری دستاوردهای یک بار همه چیز عادی سازی.

همچنین بخوانید: E-commerce شرکت به دنبال شفافیت در غیر ملزومات; دنده تا برای MHA دستورالعمل

با وجود تعدیل رشد انتظارات برای FY21 تحلیلگران انتظار ICICI بانک به رشد بین 10-14 درصد در حالی که فوری آن همسالان – HDFC Bank و بانک محور با 6 تا 12 درصد است.

بخشی از مشکل برای ICICI بانک است که چگونه خود را در زیر-درجه سرمایه گذاری (BB و زیر) وام که حدود سه درصد از آن وام کتاب خواهد رفتار در FY21. تحلیلگران در کردیت سوئیس نیز احتیاط که BBB-دارای وام های شرکت های بزرگ (یک درجه بالاتر از BB کتاب) تشکیل حدود 27 درصد از وام کتاب ممکن است در معرض خطر افزایش تنش در سیستم.

در حالی که این جنبه ممکن است یک برآمدگی, Kotak نهادی سهام می گوید که ICICI بانک همچنان بالای آن انتخاب کنید. “از شرایط اساسی ارائه مطلوب تست زمین برای بانک به افتراق خود را در رابطه با آن کلید همسالان” آن می افزاید.

در 1.7 x FY21 درآمد برآورد ICICI بانک سهام قرار گرفته است جذاب برای سرمایه گذاران بلند مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر