وزیر دفاع Rajnath singh برای راه اندازی ‘Atmanirbhar بهارات Saptah’ امروز

وزیر دفاع Rajnath Singh, خواهد شد راه اندازی ‘Atmanirbhar بهارات Saptah’ روز دوشنبه در یک بیانیه رسمی گفت.

این رویداد برگزار خواهد شد در 3.30 pm دفاع از وزیر ترکیه در توییتی در یکشنبه شب.

“تحت رهبری نخست وزیر نارندرا یک Atmanirbhar بهارات’ (متکی هند) ساخته خواهد شد, خواهد شد که خود به اندازه کافی از نظر roti, kapda و ماکان و همچنین به عنوان آموزش و پرورش و بهداشت و درمان” سینگ گفت: در طول یک رویداد آنلاین.

او گفت: نخست وزیر اعلام کرد که ایجاد یک جدید هند در سال 2017 به مناسبت 100 سالگرد Champaran Satyagraha. “در حال حاضر نخست وزیر روشن ساخته است که هنگامی که ما غیر روحانی پایه و اساس نرخ جدید هند, از آن خواهد شد پر از اعتماد به نفس و همچنین اعتماد به نفس” سینگ اشاره کرد.

پیش از آن در روز سینگ اعلام کرد محدودیت در واردات 101 سلاح های نظامی و سیستم عامل از جمله نور مبارزه با هلیکوپتر و هواپیمای حمل و نقل متعارف زیردریایی و موشک های کروز توسط 2024. این مرحله در نظر گرفته شده برای ترویج داخلی دفاع میباشد.

در طول این رویداد آنلاین سینگ همچنین گفت که ندای “Gandagi بهارات choro” توسط نخست وزیر را به یک مسیر جدید و حرکت به Swachh بهارات Abhiyan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>