سفیر آمریکا در هند, Kenneth Juster است تن به تن به شدت برای هند خرید آمریکا تجهیزات نظامی به امنیت شرکای آن خواهد بود مفید برای این کشور تسلیحات و فرمان و ارتباطات شبکه های به هم در ارتباط باشند با کسانی که از ایالات متحده است.

“ما بر این باورند که هند باید در نهایت حرکت به سوی سیستم است که سازگار با تجهیزات و شبکه های امنیتی شرکای” گفت: Juster.

ایالات متحده فرستاده شد و تعامل با رسانه ها در آستانه DefExpo سال 2020 است. با DefExpo 2020 شامل تمام زمان بالا مشارکت با ما شرکت Juster خرد هیچ کلمه ای در اصرار هند برای خرید سلاح. “ما از شرکت در این نمایشگاه… عرضه شده اند, مدرن, زمین و دریا بر اساس هواپیماهای جنگنده, موشک بالستیک دفاع, سیستم, پیشرفته ترین شبکه پروازی و تجهیزات و ارتباطات امن تجهیزات برای ایالات متحده و شرکای ما. آنها آماده برای ارائه به هند” اعلام کرد.

پرسید که آیا تخت دفاع هند بودجه تنها با 15 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای capex بود مانع دفاع آمریکا فروش Juster سرزنش “رکود اقتصادی.”

“یکی از نگرانی های من در مورد یک رکود اقتصادی است که آن را تحت تاثیر تمام عناصر یک کشور از جمله توانایی خود را برای نوسازی آن دفاع قابلیت های به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” این نماینده گفت.

Juster شد بلانت در نقد و جدید دهلی 49 درصد کلاه بر سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) در دفاع از تولید و همچنین به عنوان جبران سیاست. “از نظر سرمایه گذاری خارجی, اگر شما در حال تلاش برای جذب سرمایه گذاری به خود و کشور خود را به توسعه بومی, قابلیت, من فکر می کنم داشتن کلاه محدودیت است که درجه ای از انعطاف پذیری. احساس من این است که کمتر کلاه منجر به بیشتر سرمایه گذاری که منجر به بیشتر تولید داخلی بهتر و طولانی مدت قابلیت بومی در طول زمان است.”

وی با بیان اینکه “جبران نیست و کارآمد” و این که واشنگتن تا به حال هیچ کامیون با آنها Juster گفت: “اگر هند معتقد است جبران ضروری است… آن را باید انجام شود در یک راه عملی و موثر به طوری که شرکت می تواند استفاده از افست مورد نیاز خود را به منظور افزایش قابلیت تولید به طوری که وجود دارد این است که انعطاف پذیری در آنچه می توان به عنوان یک افست و… که آنها اعتبار خود را جبران عملیات به طوری که آنها می توانند همچنان به شرکت در فعالیت های تولیدی است که مورد نظر هستند.”

Juster خواست راه اندازی شرکت-تولید و سرمایه گذاری بین ما و شرکت هندی برای ایجاد هند به عنوان یک “جهانی hub برای تولید تجهیزات دفاع”.

در ضمن لاکهید مارتین — بزرگترین دفاع شرکت است که امید به پیروزی مداوم $20-25 میلیارد دلار مناقصه برای تامین IAF با 114 متوسط مبارزان نشان داد که هند می تواند خرید بیشتر C-130J سوپر هرکولس هواپیمای حمل و نقل بیش از و بالاتر از 12 در حال حاضر در ناوگان هوایی. جنگنده خریداری شش C-130Js در سال 2010 و تحویل آن و اضافی شش هواپیما به پایان رسید در ماه دسامبر. با توجه به IAF رضايت و هند گسترده مرزها و خط ساحلی لاکهید مارتین گفت: بیشتر C-130Js خواهد به ناچار تهیه می شود.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de