Deirdre بولتون که برای چند سال گذشته مشغول به کار به عنوان یک لنگر در فاکس کسب و کار شبکه است و پیوستن به شبکه خبری ABC به عنوان یک نیویورک-بر اساس کسب و کار خبرنگار.

“به عنوان یک انجام خبرنگار Deirdre است که ماهر در ترجمه مجموعه مفاهیم مالی به فهم ایده ها و حقایق” گفت: ABC اخبار رئیس جمهور جیمز Goldston در بیانیه ای در روز شنبه. “. او گزارش های برخی از بزرگترین داستان بیش از دو دهه گذشته,” او اضافه شده از جمله 2018 اجلاس بین کره شمالی و ایالات متحده و 2015 پاریس حملات تروریستی است. “در طول بحران مالی 2007-2008 او ارائه شده ساده توضیحات از بحران مالی جهانی, روزانه و راه های مخاطبان می تواند به پیدا کردن مقدار مورد نیاز به کمک” Goldston اضافه شده است.

قبل از حرکت به فاکس کسب و کار شبکه بولتون بود یک لنگر در تلویزیون بلومبرگ و به عنوان یک همشهری مشارکت کننده. او در ابتدا پیوست فاکس کسب و کار برای میزبان در اوایل بعد از ظهر برنامه “ریسک و پاداش با Deirdre Bolton” شد و کار به عنوان یک کسب و کار تمام وقت خبرنگار در فاکس شرکت متعلق به خروجی.

ABC اخبار استخدام کارکنان دیگر از فاکس نیوز و فاکس کسب و کار در گذشته از جمله در زمان “مشاهده” شرکت میزبان مگان مک کین سابق “مشاهده” شرکت میزبان ابی, شکارچی, ABC News خبرنگار را Carr و ABC News خبرنگار دایان Macedo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im