دهلی نو شهرهای مجاور ببینید کاهش قیمت در CNG, لوله کشی گاز

قیمت CNG مورد استفاده در خودرو و پخت و پز گاز به لوله کشی خانگی آشپزخانه شد و در روز جمعه کاهش 7 درصد در مرحله یک کاهش در ورودی قیمت گاز طبیعی.

ایندرپرستها گاز Ltd خرده فروش از CNG و لوله کشی گاز در سرمایه های ملی و مناطق مجاور گفت: قیمت CNG در دهلی نو در قطع خواهد شد توسط Rs 3.20 به 42 تومان در هر کیلوگرم است.

در مجاور Noida گریتر نیدا و Ghaziabad کاهش خواهد بود Rs 3.60 به تومان 47.75 در هر کیلوگرم است.

IGL در بیانیه ای همچنین اعلام کرد قطع در آن داخلی لوله کشی گاز, قیمت Rs 1.55 هر استاندارد متر مکعب به تومان 28.55 هر scm در دهلی نو.

لوله کشی گاز در Noida گریتر نیدا و Ghaziabad خواهد بود Rs 28.45 scm, کاهش تومان 1.65 هر scm از Rs 30.10.

این دومین کاهش در نرخ در شش ماه. CNG قیمت در 2 اکتبر 2019 برش توسط Rs 1.90 به ازای هر کیلوگرم در دهلی نو و با Rs 2.15 به ازای هر کیلوگرم در Noida گریتر نیدا و Ghaziabad.

در آن روز لوله کشی گاز, کاهش نرخ توسط Rs 0.90 هر scm در دهلی نو و با Rs 0.40 در شهرهای همسایه در اوتار پرادش.

آخرین کاهش به پیروی از دولت برش قیمت پرداخت شده برای گاز طبیعی از تولید داخلی زمینه با 26 درصد به 2.39 دلار در هر میلیون واحد حرارتی بریتانیا موثر آوریل 1.

گاز می شود تبدیل به CNG در فشرده سازی و نیز عرضه شده برای روشنایی و پخت و پز اجاق گاز از طریق لوله.

IGL گفت: تجدید نظر در قیمت CNG در مظفرنگر در اوتار پرادش خواهد بود Rs 56.65 به ازای هر کیلوگرم در کرنال خواهد بود Rs 49.85 به ازای هر کیلوگرم و در روری و Gurugram خواهد بود Rs 54.15 در هر کیلوگرم است.

در روری که قابل قیمت داخلی PNG در حال حاضر می تواند Rs 28.60 هر scm است که کاهش Rs 1.55 هر scm.

IGL به فروش می رساند PNG به بیش از 9 لاخ خانوار در دهلی نو و بیش از 4.5 لاخ خانوار در Noida گریتر نیدا Ghaziabad و روری در هاریانا.

همچنین بخوانید: IGL تعطیل 2/3 CNG رسانه ها به عنوان تقاضا قطره بیش از coronavirus مستند

به منظور ترویج cashless معاملات و فشار CNG سوخت گیری در طول ساعت های اوج ویژه cashback طرح Re 0.50 در هر کیلوگرم نیز ارائه شده برای سوخت رسانی CNG انجام شده تنها در IGL CNG ایستگاه از طریق IGL کارت های هوشمند بین 11 صبح تا 4 بعد از ظهر و 12 am به 6 هستم ،

“با تجدید نظر در قیمت CNG خواهد ارائه بیش از 56 درصد صرفه جویی نسبت به هزینه در حال اجرا هنگامی که در مقایسه با بنزین-هدایت وسایل نقلیه در سطح کنونی قیمت ها. هنگامی که در مقایسه با موتورهای دیزلی خودروهای اقتصاد به نفع CNG در یک تجدید نظر در قیمت خواهد بود بیش از 32 درصد است ،

IGL که تا به حال rationalised بهره برداری از آن ایستگاه های CNG با در نظر گرفتن رکود در تقاضای خودروهای زیر رفتن خارج از جاده با توجه به Covid-19 مستند گفت: rationalised CNG خدمات عمومی برای سوخت رسانی باید همچنان در طول مستند دوره در درجه اول به نیازهای اضطراری و ضروری خدمات وسایل نقلیه.

در مجموع 276 CNG ایستگاه های در حال اجرا در طول این دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>