دهلی نو نتیجه انتخابات: Okhla به دهلی نو, 10 کلید صندلی مراقب

دهلی نو نتیجه انتخابات: شمارش آرا به صورت دهلی مجمع انتخابات در جریان است و حکم شناخته خواهد شد امروز. Arvind Kejriwal را وقت Aam Aadmi Party (AAP) است eyeing سومین دوره متوالی در قدرت در دهلی نو. تمام نظرسنجی های خروج شده اند به اتفاق آراء در پیش بینی که Arvind Kejriwal خواهد شد بازگشت به دهلی وزیر برای سومین بار و AAP خواهد جیغ وداد بازی کردن از خانه به پیروزی حداقل توسط دو سوم اکثریت. AAP شمارش سقوط خواهد کرد جایی بین 44 و 68 در مجلس از 70 عضو با توجه به نظرسنجی. برجسته نامزدها در نزاع عبارتند از سانتی متر, Arvind Kejriwal, (دهلی نو) معاون خود Manish Sisodia (Patparganj), آتیشی (Kalkaji) و Raghav Chadha (Startengine نگر) از AAP; چهار شهرداران سابق — آزاد سینگ Yogender Chandolia Ravinder گوپتا و Khushi Ram — از BJP; و Shivani Chopra, دختر دهلی کنگره رئیس جمهور Subhash چوپرا.

به عنوان رای دهندگان خود را اعلام حکم در اینجا 10 حوزه مسابقات به نگه داشتن چشم در

1. دهلی نو حوزه

همچنین بخوانید: دهلی, انتخابات, نتیجه زنده

به دهلی نو مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Arvind Kejriwal از AAP. Kejriwal حال کردم 64.14 درصد از آرا در 2015 دهلی مجمع انتخابات.

به دهلی نو مونتاژ حوزه خانه برای کارمندان و معامله گران بیش از 144,000 رای دهندگان و شامل مناطق مانند رئیس جمهور و مستغلات کننوقت محل Pandara پارک, طلا, لینک مرکزی دبیرخانه Janpath, گل بازار Sarojini ناگار Kidwai ناگار Bhagwan دس دریاچه لدهی املاک و Bharti ناگار Jor باغ و Laxmi بای نگر. در سال 2013 مجمع انتخابات Kejriwal مذکور را شکست سه بار وزیر شیلا Dikshit. در 2015 سنجی مونتاژ Kejriwal ظهور قوی تر در برابر کنگره و بی جی پی. او را شکست داد Kiran Walia (کنگره) و Nupur شارما (BJP) و 64.14 درصد از آرا.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات کلید نامزدها در دهلی نو, حوزه, حال, Arvind Kejriwal, از Aam Aadmi Party (AAP) سونیل Yadav از BJP و Romesh Sabharwal کنگره است. با توجه به نظرسنجی دهلی نو پیش بینی شده است برای رفتن به AAP.

در سال 2020 دهلی نو مربوط به حوزه های ثبت شده 52.15 درصد رای دهی با توجه به EC.

2. Okhla حوزه

این Okhla مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Amanatullah خان از AAP. در سال 2015 را مورد ضرب و شتم Braham سینگ از BJP کردم و 62.57 درصد از آرا.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات AAP را Amanatullah خان پیش بینی شده است برای حفظ خود Okhla حوزه شکست BJP را Brahm سینگ و کنگره پرویز هاشمی.

Okhla یک مسلمان تحت سلطه حوزه با جامعه تشکیل بیش از 40 ٪ از جمعیت. Okhla شده است این کانون در حال انجام ضد کا و ضد NRC تظاهرات.

در سال 2020 Okhla مربوط به حوزه های ثبت شده 58.84 درصد رای دهی با توجه به EC.

3. Patparganj حوزه

این Patparganj مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Manish Sisodia از AAP. در انتخابات 2015 را مورد ضرب و شتم Vinod Kumar Binny از بی جی پی با 53.64 درصد از آرا.

او پیش بینی شده است به ضرب و شتم راوی Negi از بی جی پی و Laxman Rawat کنگره در سال 2020 مجمع انتخابات است.

در سال 2020 Patparganj مربوط به حوزه های ثبت شده 61.28 درصد رای دهی با توجه به EC.

4. مدل شهر حوزه

مدل شهر و مجلس حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Akhilesh Pati Tripathi AAP. در سال 2015 را مورد ضرب و شتم Vivek Garg از بی جی پی با 52.38 درصد از آرا.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات کلید نامزدها در مدل شهر حوزه هستند Akhilesh Pati Tripathi از Aam Aadmi Party (AAP), Kapil Mishra از بی جی پی و Akanksha Ola کنگره حزب است. با توجه به جمهوری TV – Jan Ki Baat خروج نظرسنجی, Kapil Mishra پیش بینی شده است برای برنده شدن در دهلی انتخابات سال 2020 است.

در سال 2020 مدل شهر مربوط به حوزه های ثبت شده 59.35 درصد رای دهی با توجه به EC.

5. Rajinder نگر حوزه

این Rajinder نگر مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Vijender Garg Vijay از AAP. در سال 2015 را مورد ضرب و شتم RP Singh از بی جی پی با 53.39 درصد از آرا.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات کلید نامزدها در Rajinder نگر حوزه هستند AAP را Raghav Chadha, R P سینگ از BJP و راکی Tuseed کنگره حزب است.

در سال 2020 Rajinder نگر حوزه ثبت 58.27 درصد رای دهی با توجه به EC.

6. Kalkaji حوزه

این Kalkaji مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Avtar سینگ Kalkaji از AAP. در سال 2015 را مورد ضرب و شتم Harmeet سینگ کلکا از BJP کردم و 51.72 درصد از آرا.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات کلید نامزدها در Kalkaji حوزه هستند AAP را آتیشی از Aam Aadmi Party (AAP), BJP را Dharamvir سینگ و حزب کنگره را Shivani چوپرا مدافع.

در سال 2020 Kalkaji مربوط به حوزه های ثبت شده 57.44 درصد رای دهی با توجه به EC.

7. Rohini حوزه

Rohini مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Vijender گوپتا از BJP. در سال 2015 را مورد ضرب و شتم Cl Gupta مدافع AAP کردم و 49.83 درصد از آرا. در سال 2020 دهلی مجمع انتخاباتی او خواهد شد رقابت در برابر AAP را راجش Nama Bansiwala و کنگره حزب Sumesh Gupta.

در سال 2020 Rohini مربوط به حوزه های ثبت شده 63.02 درصد رای دهی با توجه به EC.

8. کریشنا نگر حوزه

به کریشنا نگر مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط S K Bagga مدافع AAP. در سال 2015 را مورد ضرب و شتم Kiran Bedi از BJP کردم و 47.99 درصد از آرا.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات کلید نامزدها در کریشنا نگر حوزه در حال S K Bagga حمایت از Aam Aadmi Party (AAP), Anil Goyal از Bharatiya Janata Party (BJP) و K Walia کنگره حزب است.

در سال 2020 کریشنا نگر حوزه ثبت 67.31 درصد رای دهی با توجه به EC.

9. گاندی نگر حوزه

از گاندی نگر مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط BJP را Anil Kumar Bajpai. در سال 2015 را مورد ضرب و شتم Jitender از BJP کردم و 45.24 درصد از آرا.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات کلید نامزدها در گاندی نگر حوزه هستند Naveen چودری (Deepu) از Aam Aadmi Party (AAP), Anil Kumar Bajpai از Bharatiya Janata Party (BJP) و Arvinder سینگ دوست داشتنی از کنگره ملی هند.

این زمان گاندی نگر حوزه ثبت 62.42 درصد رای دهی با توجه به EC.

10. Chandni Chowk حوزه

این Chandni Chowk مونتاژ حوزه برگزار شد در حال حاضر توسط Alka Lamba از AAP. در 2015, ضرب و شتم او Suman کومار گوپتا از BJP کردم و 49.35 درصد از آرا.

Chandni Chowk بوده است که عمدتا تحت سلطه جامعه کسب و کار و به عنوان یک منطقه مهم برای احزاب است.

در سال 2015 AAP سابقه Alka Lamba سابق کنگره رهبر که به پیوست AAP پس از آن. او صعود صندلی برای AAP شده بود اما رد صلاحیت به عنوان MLA در سال 2019 پس از او دوباره به کنگره سال گذشته است.

در سال 2020 دهلی مجمع انتخابات کلید نامزدها در Chandni Chowk حوزه هستند Parlad سینگ Sawhney از Aam Aadmi Party (AAP), Suman کومار گوپتا از Bharatiya Janata Party (BJP) و Alka Lamba از کنگره ملی هند.

در سال 2020 Chandni Chowk مربوط به حوزه های ثبت شده 61.03 درصد رای دهی با توجه به EC.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر