دهلی خشونت از قبل برنامه ریزی شده نمی یدکی کسانی که درگیر در شورش: Amit Shah

در یک بحث طوفانی در Lok سبها در روز چهارشنبه اخیر جمعی شورش در دهلی نو اتحادیه های خانه وزیر Amit Shah گفت: هیچ کدام در بر داشت درگیر صرف نظر از دین و کاست و یا وابستگی حزبی خواهد بود در امان ماند. او گفت که خشونت بود و از قبل برنامه ریزی شده توطئه است. در این بحث برخی از اعضای مخالف در مورد نقش پلیس دهلی و از خود شاه بود و خواستار آن شدند که او استعفا داشتن مسئولیت اخلاقی.

کنگره Adhir Ranjan چودری, Trinamool کنگره Saugata روی Biju Janata Dal را Pinaki Misra و دیگران خواستار تحقیقات مستقل و سوال که چرا خشونت نمی تواند کنترل برای سه روز. Misra گفت: نارندرا نخست وزیر و شاه بود “از دست ترین” به دلیل شورش و خود را “شین” پوشیده بود. او گفت: شاه شهرت به عنوان یک مدیر قوی بود “ضرب و شتم گرفته”. او در پاسخ شاه تمجید پلیس دهلی برای اجازه دادن به شورش به گسترش به بقیه سرمایه های ملی. وی با بیان غم و اندوه مرگ نفر در خشونت و گفت: پلیس دهلی موفق در کنترل شورش در عرض 36 ساعت است.

او گفت که در مجموع 2,647 مردم شده اند یا دستگیر. صفحه اصلی وزیر گفت: “هیچ” خواهد بود “مورد آزار و اذیت”. مشاور امنیت ملی (NSA) agnew بازدید riot – مناطق آسیب دیده بر درخواست من برای بالا بردن روحیه پلیس دهلی شاه گفت. “ما می خواستیم بحث و گفتگو در دهلی خشونت (در پارلمان) پس از هولی برای جلوگیری از جمعی flare-up در طول زمان جشنواره,” او گفت:. شاه گفت: او نظارت وضعیت نشسته با پلیس دهلی برنج و حضور نداشت ناهار, شام و پذیرایی است که دولت تا به حال میزبانی برای بازدید از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت که او نمی خواهید به مختل کردن کار پلیس با مراجعه به شورش-آمار مناطق.

صفحه اصلی وزیر گفت که بیش از 700 فیرث در برابر مردم از هر دو جوامع ثبت شده بود و فیلم با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره است که مورد بررسی قرار گرفت.

او گفت: بیش از 300 نفر عبور کرده بیش از اوتار پرادش به شمال شرقی دهلی نو به مهندس شورش. او گفت: سه نفر که بودجه این درگیری ها دستگیر شده اند. شاه گفت: کنگره رهبران تحریک شورش از طریق سخنرانی های خود در Ramlila زمین در دهلی نو در ماه دسامبر. کنگره برگزار اعتصاب در دوران شاه را پاسخ. به برخی از نمایندگان مجلس با بیان اینکه از 53 کشته در شورش 40 شد مسلمانان دو پلیس و 11 هندوها که می گوید داستان از کدام جامعه خسته از فشار شاه گفت: “52 سرخپوستان درگذشت 526 سرخپوستان مجروح شدند — نمی تبعیض میان آنها بر اساس دین است.”

کنگره’ چودری گفت: اوضاع تحت کنترل به زودی پس از NSA در بازدید از این مناطق است. “چرا نمی تواند خانه وزیر به… NSA گزارش به نخست وزیر. آیا این به این معنی است که دفتر نخست وزیر دهکدهای از دست ایمان در وزارت؟” Chowdhury پرسید. Chowdhury ادعا کرد که دادگاه عالی دهلی نو شد قاضی S Muralidhar منتقل شد به عنوان او در مورد شکست از پلیس دهلی در حاوی خشونت است. AIMIM رهبر Asaduddin Owaisi گفت: وجود یک “سونامی Hindutva نفرت” نامیده می شود و به صورت بی طرفانه کاوشگر برای پیدا کردن عاملان خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>