Demian Bichir می رود مدرن در L. A. در دره سن فرناندو

Demian Bichir است تعویض مسکونی چرخ دنده پس از انتخاب یک خانه جدید در L. A. را به طور فزاینده ای مطلوب (و گران قیمت) دره سن فرناندو. سوابق نشان می دهد مکزیکی-آمریکایی جانباز هنرپیشه چنگال مانند در حدود 2.9 میلیون دلار برای اقامت و خانه واقع شده است و یک درایو سریع به یک دسته از رستوران ها و خرید به مقصد.

Bichir که تحسین کرد از شناخته شده خانوادگی از بازیگران, برای اولین بار شروع به کار خود را در مکزیک تئاتر صحنه و در telenovelas در طول 1970s و ’80s. آن نیست تا زمانی که او جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه عملکرد در سال 2011 را “یک زندگی بهتر” است که او اول شد و به طور گسترده ای شناخته شده به ایالات متحده مخاطبان است. از آن پس او خود را تقویت هالیوود اعتبار با بازیگران نقش خود را در سالم تعداد انگشت شماری از فیلم های پرفروش (“گرما” “راهبه,” “بیگانه: میثاق”). Bichir ظاهر خواهد شد با جورج کلونی در آینده “صبح بخیر نیمه شب” اقتباس و فیلم های آمریکایی که تا کنون فروش خوبی بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان است.

ملک سوابق آشکار Bichir محل جدید در اصل ساخته شده در سال 1965 به عنوان یک فروتن midcentury-مدرن اما به تازگی تحت عمل عمده معاصر بازسازی و گسترش است. این ساختار در حال حاضر ورزش بیش از 3,700 فوت مربع از فضای زندگی با شش اتاق خواب, 5.5 حمام و تمام امکانات لوکس خریداران در این بخش قیمت ها آمده اند به انتظار.

محبوب ترین ها در انواع

مجموعه ای در یک آرام cul-de-sac در مطلوب انسینو محله ملک ویژگی های بیشتر مقاوم در برابر خشکسالی جلوی حیاط کاشته با دوام succulents جذاب koi pond با آبشار و همچنین متصل دو-گاراژ ماشین.

داخل کفش-مفهوم floorplan شامل به اصطلاح “آشپز و آشپزخانه” با نوار سبک صندلی کانتر سنگ مرمر و top-of-the-line ضد زنگ لوازم. بلوند, رنگ چوب جنگلی طبقه جریان در طول اقامت و بزرگ وجود دارد و پنجره ها و نورگیرهای متعدد است که پر کردن خانه با نور طبیعی است.

اتاق خانواده ارائه می دهد یک شومینه با منحصر به فرد گوشته سنگ مرمر و شیشه ای محصور شراب گنجه در حالی که در اتاق نشیمن امکانات کف به سقف شیشه ای لغزنده است که ارائه دسترسی مناسب به حیاط خلوت. آفتابی استاد سوئیت در ضمن به طور مستقیم مشرف به منطقه استخر و علاوه بر این شامل یک اسپا به سبک استاد حمام با خیساندن وان دو ظواهر و یک حمام بخار با showerhead.

هر چند سه ماهه هکتار زیادی نیست به خصوص بزرگ حیاط بسته بندی شده با امکانات تفریحی که شامل یک اتاق خانواده/سالن منطقه پچ چمن به اندازه کافی بزرگ برای یک توله سگ اجرا firepit ساخته شده در BBQ/آشپزخانه در فضای باز و رفت و آمد مکرر-شایسته استخر شنا با چندین آبشار و ویژگی های یک باجا قفسه آبکی برای آفتاب گرفتن.

علاوه بر جدید خود را انسینو حفاری سوابق نشان می دهد که Bichir ادامه می دهد به همین اندازه در نزدیکی شرمن اوکس کالیفرنیا که او خریداری و در سال 2013 به حدود 1.4 میلیون نفر است.

Stacee Passen از Sandlot خانه برگزار مثال; Heather Witt از بازار مال فروشان ملک repped Bichir.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>