بحث دموکراتیک: جو بایدن, Bernie Sanders, ctq را به هدف در پیت Buttigieg

آخرین جلسه از هفت دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری در یک بحث مرحله آغاز شد و در شب جمعه در نیوهمپشایر با rapid-fire دور از سوالات در مورد هر یک از هفت رقیب’ electability و مناسب برای دفتر.

مراقبت های بهداشتی سیاست و این سوال در ادامه تحقیقات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تولید واکنش های گرم از این مرحله در سنت آنسلم کالج در منچستر, N. H. حتی اگر او را شکست داد و در ماه نوامبر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Ind., در زمان هدف در بهداشت ، برنی ساندرز (I-ورمونت) و خود-توصیف برچسب به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک. “که برچسب رئیس جمهور در حال رفتن به ذخیره کردن بر هر کسی که در حال اجرا است” اگر ساندرز است که حزب دموکرات نامزد گفت: بایدن.

Buttigieg و ساندرز پیشرو دموکراتیک بسته در این هفته با تاخیر نتایج آیووا قفقاز که در آن بایدن دور بود مدعی در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد Buttigieg به دست آوردن با بخار در نیوهمپشایر که در آن آینده دموکراتیک اولیه برگزار خواهد شد در روز سه شنبه. بایدن و ساندرز نیز مورد سوال Buttigieg سطح تجربه برای کار در حال اجرا در کشور است.

“شهردار پیت یک مرد بزرگ و وطن پرست می شود.” “او انجام داده است برخی از چیزهای خوب اما او نشان داد که او تا به توانایی برای دریافت پشتیبانی گسترده ای در سراسر طیف از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین.”

Buttigieg تبدیل جداول در بایدن در یک راه غیر منتظره با او فصیح پاسخ به موضوع سیاسی mudslinging و تهمت و دسیسه سیاسی است که منجر به استیضاح حماسه. Buttigieg محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن حزبی بازی ماهرانه با اوکراین بیش از پیشنهاد او که این کشور کوه رسیدگی به فعالیت های کسب و کار در کشور توسط بایدن پسر هانتر بایدن به عنوان یک بیماری با دریافت یک وعده داده شده آمریکا کمک های نظامی بسته است.

“ما باید در قرعه کشی یک خط در اینجا” Buttigieg گفت. “به این نوع از رئیس جمهور به نوع انسان است که به دنبال کسی به نوبه خود در برابر پسر خود را که به دنبال تسلیحاتی یک پسر در مقابل پدر خود است و باور نکردنی بیشرمی چیزی است که فقط یک مثال چرا ما به عنوان یک حزب باید به طور کامل متحد در انجام آنچه در آن طول می کشد و در پایان روز به مطمئن شوید که این رئیس جمهور نیست که با یک دوم.”

زمانی که بایدن با اشاره به اینکه تهمت را یک روز درست با skewering ساندرز به عنوان یک لیبرال افراطی ساندرز گفت: جمعیت آنها نباید ترس دموکراتیک سوسیالیستی برچسب اگر او امنیت نامزدی. “از آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است در همه زمان ها” ساندرز گفت.

ساندرز و دیگر نامزدها وزن در استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید که در این هفته در تبرئه در سنا است. مغلوب ساختن پیشی جستن و الیزابت وارن (D-جرم.) هشدار داد که رئیس جمهور ممکن است به خوبی احساس جسارت به عمل در حال حاضر است که خود را ثابت کرده سنگ بستر از حمایت در میان خود توافق متحدان در کنگره است. او به طور خاص یوتا سناتور میت رامنی به عنوان تنها عضو جمهوری خواه سنا به رای دادن به نفع استیضاح.

“غمگین ترین جنبه های این تمام چیزی است که شما خواهان در سنا که بهتر می دانستند. آنها می دانستند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلاه بردار. آنها می دانستند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تقلب است. اما آنها نمی باید جرات به غیر از رامنی به رای علیه او” ساندرز گفت.

گرد کردن مرحله با بایدن Buttigieg, Klobuchar ساندرز و وارن بودند اندرو یانگ نیویورک کارآفرین که امضای پیام شامل تعهد به 1000 دلار برای هر آمریکایی به عنوان یک محرک اقتصادی تلاش و تام Steyer تاجر و نیکوکار از کالیفرنیا.

این موضوع در حال اجرا است که تولید برخی از مهمترین و مهیجی اظهارات در طول سه ساعت بحث و میزبانی توسط ABC News و نیوهمپشایر WMUR-تلویزیون شد, نیاز فوری به بوت مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید آمده نوامبر. وارن و ساندرز در خاص چکش موضوع خطراتی که پس از تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به شمار دموکراتها سیاست دستور کار است.

“راه ما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همه تا اینجا این است که ایران مهم نیست که چه کسی برنده لعنت چیزی که همه ما در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم به شکست او” ساندرز گفت. “من باور دارم که راه ما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است با داشتن بزرگترین انتخابات در تاریخ این کشور است که جذاب به طبقه کارگر و مردم که داده اند تا در روند سیاسی است.”

وارن در دفاع از خود اظهار داشت: قصد ادامه به بررسی فعالیت های مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران خود را پس از او در زمان دفتری در سال 2017. او قرار است آن را به عنوان یک اصل مهم و سابقه.

“من فکر می کنم هیچ کس بالاتر از قانون است که شامل رئیس جمهور ایالات متحده” وارن گفت. “ما به تماشای روز چهارشنبه به جمهوری خواهان تمام اما یک قفل اسلحه برای محافظت از او را از استیضاح, اما ما نیاز به دوباره حاکمیت قانون در این کشور است.”

مدعی batted در اطراف یک میزبان از موضوعات داغ از عدالت کیفری اصلاحات و مدیکر برای همه به تجارت جهانی سیاست های سقط جنین, حقوق کودک رفاه و تغییر آب و هوا و هر نامزد به دنبال زوایای مسائل به صیقل دادن خود را اعتبار.

بایدن از دست رفته هیچ فرصتی به ذکر دستاوردهای خود را در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما (“من گران گردن من گرفتن Obamacare گذشت,” او گفت:) و قبل از آن از سیاست داخلی به دیپلماسی بین المللی به مبارزه برای اصلاحات مالی. ساندرز و وارن بنا کردن تجدید نظر به رای دهندگان طبقه کارگر با تاکید بر اقتصادی طرح مانند وارن “دو درصد مالیات بر ثروت” به صندوق بین بردن بدهی های دانشجویی تعهدات برای برخی از 43 میلیون آمریکایی.

“راه شما مردم را هم با پایان دادن به رسوایی بین المللی از این کشور که تنها عمده ملت بر روی زمین به تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک انسان حق” ساندرز گفت.

Klobuchar به فروش می رسد خودش را به عنوان یک چهره تازه است اما یکی از با تجربه در کسب و کار حاکم است.

“ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما,” او گفت:. “من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.” او همچنین راننده سرشونو تکون دادن به Buttigieg جوانی مزیت ذکر است که “من سن 59 است و در 38 تا اینجا.”

Buttigieg البته بنا کردن “من این نسل” چمن — چرا که تنها او می تواند. (و یک نقطه او مشاهده کرد “این است که یک قسمت از ’24′” در بحث استفاده از نیروی نظامی برای رسیدن به اهداف عملیات یک لا اخیر ترور توسط آمریکا از ایران فرمانده نظامی قاسم سلیمانی.)

“ما نمی توانیم حل مشکلات قبل از ما به دنبال بازگشت. ما باید آماده برای روشن کردن صفحه و تغییر سیاست ما قبل از آن خیلی دیر است,” او گفت:. “و من از دیدن همه جا بروم نه فقط همکار دموکرات اما قابل توجه تعداد, مستقل, و آنچه من می خواهم به تماس در آینده سابق جمهوری خواهان آماده برای پیوستن به در است که تاریخی آمریکا اکثریت به نوبه خود صفحه.”

یانگ کار کرده است که به عنوان یک کارآفرین و اجرایی در مراقبت های بهداشتی و صنایع با تکنولوژی شد موثر در بحث سیاست های اقتصادی و راه حل های غیر متعارف او می بیند و برای حل این مشکل از شکاف ثروت در کشور است.

“راه رو به جلو است که یک انسان محور نسخه از سرمایه داری است که در واقع با استفاده از این بازار برای بهبود خانواده های ما در زندگی,” او گفت:.

Steyer تزریق موضوع مسابقه با زور و اجبار در بحث او به عنوان اظهار حمایت خود را از مفهوم دولت فدرال پرداخت غرامت به فرزندان بردگان است.

“من این فرد در این مرحله که آشکارا می گویند من برای پرداخت غرامت. چیزی اشتباه اتفاق افتاده است. من برای پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار در این کشور است.” “و هر کسی که فکر می کند که نژاد پرستی است که چیزی از گذشته و نه یک مشکل مداوم است نه برخورد با واقعیت است.”

ABC News’ جورج Stephanopoulos و David Muir تعدیل دو و نیم ساعته رویداد در کنارBC اخبار زنده لنگر Linsey دیویس WMUR-تلویزیون سیاسی director آدم سکستون و WMUR لنگر مونیکا هرناندز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>