دموکرات ها بیرون بکشد متوقف می شود به خواستگاری کالیفرنیا اسپانیایی رای دهندگان

صادر شده در: اصلاح:

در کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در آمریکا 415 نمایندگان در خطر هستند در مقدماتی حزب دموکرات در سه شنبه. نزدیک به 40 درصد از جمعیت این ایالت است هیسپانیک حیاتی جمعیتی برای پیروزی. چگونه نامزدها امید به پیروزی همه مهم هیسپانیک رای دادن ؟ فرانسه 24 تری FitzPatrick, والری Defert و Pierrick Leurent گزارش از کالیفرنیا.

تبلیغات

“برنی! برنی! برنی!” جمعیت شعارهای به عنوان سناتور برنی ساندرز آدرس یک تجمع در سانتا آنا در کالیفرنیا امیدوار کننده مراقبت های بهداشتی جهانی و به rip کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت اصلاحات اگر او برنده کاخ سفید است.

“در یک روز ما بازگرداندن وضعیت حقوقی از 1.8 میلیون نفر جوان و پدر و مادر خود” که واجد شرایط برای اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه های او می گوید که عمدتا جوان اسپانیایی جمعیت می شکند به به سلامتی با صدای بلند.

“من می توانم خودم را در او مانند رفتن در برابر دانه مبارزه برای آنچه که او معتقد است در. بنابراین من فکر می کنم آن است که جرقه که جوانان با دیدن” ساندرز حامی نیکول گاسپار می گوید فرانسه 24.

در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با همسر جیل بایدن میزبانی یک رویداد کمپین با اعضای هیسپانیک جامعه تجاوز در مرکز شهر لس آنجلس است. “من این همه به من و شوهرم زمانی که او رئیس جمهور می شود امیدوارم او می تواند کمک به ایجاد تغییرات,” او می گوید.

کالیفرنیا 415 نمایندگان شامل بیش از 20 درصد از 1,991 کل دموکراتیک که نامزدها باید به نفع حزب خود نامزدی برای ریاست جمهوری.

با کلیک بر روی پلیر بالا به تماشای کامل گزارش تهیه شده توسط ربکا مارتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>