CPH دانمارک:DOX مستند جشنواره می رود دیجیتال در پی Coronavirus

کپنهاگ بین المللی فیلم مستند جشنواره شناخته شده به عنوان CPH:DOX خواهد دیجیتال در این سال در پی coronavirus نگرانی های این جشنواره اعلام کرده است.

این جشنواره بوده است با توجه به اجرای مارس 18-29 با بیش از 700 نمایش برنامه ریزی شده برای یک برنامه از 220 فیلم. در حالی که فیزیکی نمایش را به حال خود رها شوند, جشنواره, سازمان گفته است که با راه اندازی “بخشی از جشنواره دیجیتالی.”

CPH:DOX همکاری با پورتال آنلاین جشنواره حوزه به ارائه یک برنامه آنلاین است که برجسته انتخاب دانمارکی و بین المللی عناوین برای مخاطب محلی. در این جشنواره گفت: این نیز نسبت به داشتن آن شش رقابت برنامه های در نظر گرفته آنلاین توسط داوران منصوب و بررسی توسط کرون و بین المللی منتقدان.

عناوین موجود در این جشنواره دامنه پورتال شامل DOX:جایزه رقابت عناوین “آهنگ ها از سرکوب” از اسکار-نامزد دریافت جایزه تولید کننده Signe Byrge Sørensen (“عمل کشتن”) به کارگردانی Estephan واگنر و ماریان بزرگ-موراگا و “زنده باد عشق” به کارگردانی سینوسی Skibsholt.

CPH:انجمن شرکت تولید رویداد اجرا می شود که در کنار این جشنواره پنج روز CPH:کنفرانس و دوره های آموزشی CPH:آزمایشگاه نیز پیش بروید در فرم های دیجیتال “تا حد زیادی.” Cinando برگزار خواهد شد CPH:بازار عناوین معتبر برای نمایندگان به نمایش.

یک بیانیه صادر شده توسط این جشنواره شنبه شب آمد و در واکنش به یک اطلاعیه از دولت دانمارک در 8:30بعد از ظهر به وقت محلی (1:30بعد از ظهر PT) بیشتر محدود کردن تجمعات عمومی در کشور است.

دانمارکی رویداد صنعت آخرین رویداد رنج می برند تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس پس از لغو مشخصات بالا حوادث از جمله Cinemacon, SXSW, MipTV و E3. اما CPH:DOX دیجیتال جایگزین پیشنهاد می دیگر جشنواره طرح از گزینه های.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>