پول سپرده گذاران امن در بانک ها و نگرانی های مبتنی بر ‘ناقص’ تجزیه و تحلیل: RBI

Allaying نگرانی های مطرح شده توسط بسیاری از بعد از بله, بانک شکست بانک مرکزی در روز یکشنبه تصریح کرد که پول سپرده گذاران امن است و آن این است که از نزدیک نظارت بر تمام بانک ها.

RBI در ادامه گفت که نگرانی در مورد ایمنی از سپرده در بانک ها بر اساس ناقص تجزیه و تحلیل.

“نگرانی های مطرح شده در بخش های خاصی از رسانه ها در مورد ایمنی سپرده از بانک های خاص. این نگرانی است که بر اساس تجزیه و تحلیل آن ناقص است. پرداخت بدهی بانک ها در سطح بین المللی بر اساس سرمایه به خطر وزن دارایی (CRAR) و نه در بازار, فلیپ فلاپ,” بانک مرکزی گفت: در یک صدای جیر جیر.

“RBI از نزدیک نظارت بر تمام بانک ها و بدینوسیله اطمینان تمام سپرده گذاران که وجود دارد این است که هیچ نگرانی از ایمنی از سپرده خود را در بانک” دوم خود را صدای جیر جیر گفت.

قبلا انعکاس احساسات مشابه رئیس مشاور اقتصادی Krishnamurthy سوبرامانیان گفت: هند بانک خوب سرمایه گذاری شده است و هیچ دلیلی برای نگرانی کرد و افزود که این یک اشتباه روش برای ارزیابی یک وام دهنده سلامت بر اساس نسبت سپرده به m-کلاه (بازار capitalisation).

“آنچه من می خواهم به یقین دولت است که m-کلاه نسبت کاملا نادرست متریک برای ارزیابی ایمنی از بانک ها. هیچ بانکی کارشناس یا تنظیم بانکی با استفاده از این اندازه گیری” سوبرامانیان گفت.

یک روز پس از تحمیل 30 روز مهلت قانونی بله بانک و دربندی محدودیت برداشت در تومان 50,000, RBI در شب جمعه صادر کرده است یک پیش نویس طرح بازسازی به بخش خصوصی وام دهنده.

به عنوان در هر RBI پیش نویس طرح بازسازی, دولت, بانک مرکزی هند را انتخاب کنید تا 49 درصد سهام در بحران-زده بله بانک تحت یک دولت-تصویب طرح نجات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>