سپرده از microbanking مشتریان همچنان قوی: Bandhan بانک

Bandhan بانک گزارش شده حدود 60 درصد افزایش در وام و پیشرفت و نزدیک به 32 درصد افزایش در سپرده های یک سال در سال اساس در پایان 31 مارس سال 2020 این شرکت روز دوشنبه گفت:.

در یک تنظیم مقررات افشا در مبادلات سهام این بانک گفت: سپرده از microbanking مشتریان همچنان قوی و پایدار با وجود سه هفته از مستند.”

بیشتر نقدینگی نسبت پوشش (LCR) به عنوان در 31 مارس سال 2020 بود که در 161 درصد است. به عنوان در مارس 31, 2020, بانک شد داشتن بیش از حد نقدینگی به مقدار Rs 8,402 کرور. علاوه بر این بانک است که در یک موقعیت برای رسم تا حد Rs 1,815 کرور تحت MSF (حاشیه ایستاده تسهیلات) RBI.

این شرکت مجموعه ای وری پان هند برای دوره از ژانویه 1 سال 2020 تا مارس 21 سال 2020 می ایستد در 98.7 درصد این بانک گفت.

همچنین بخوانید: Bandhan بانک به سرمایه گذاری 300 تومان cr بله در بانک به عنوان بخشی از بازسازی طرح

به عنوان در 31 مارس سال 2020 کفایت سرمایه بانک 26.7 درصد با درجه 1 مشترک سرمایه (نسبت CET1) نسبت در 25.5 درصد است.

وام ها و پیشرفت های این بانک (که شامل وام های خود را تامین مالی مسکن بازوی Gruh) بود در Rs 71,825 کرور در حالی که کل سپرده ها از بانک بود و در Rs 57,073 کرور. از این سهم خرده فروشی سپرده شد Rs 44,760 کرور. سهم یا microbanking سپرده به کل سپرده بود 5.7 درصد است.

همچنین بخوانید: ضرب و شتم-پایین مالی در تمرکز; RBL, Bandhan, IndusInd بانک به دست آوردن تا 20%

MFI دیده می شود در نزدیکی توقف کسب و کار با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان هر دو مجموعه و پرداخت آمده اند به توقف. سردرگمی بیش از وام توقف اضافه شده است به مشکلات خود میدانند.

در اخیر سیاست های پولی دیدار RBI ارائه کرده است یک مهلت قانونی سه ماه به تمام مدت وام گیرندگان که به احتمال زیاد تحت تاثیر این مستند با توجه به Covid-19 شیوع. RBI بیانیه ای در آرامش نیست به طور خاص ذکر است وام گرفته شده توسط اشخاص شرکت ها منجر به ابهام. در ضمن قرضه های کوچک وام دهندگان اعلام کرده اند فرمت کامل سه ماه مهلت قانونی برای همه وام های خرد به مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>