صادر شده در: Modified:

زن به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان صدراعظم آلمان انتخاب جانشین نمی خواهد او را از بحران-متصلب CDU حزب به انتخابات آینده یک پارتی منبع به خبرگزاری فرانسه گفت شنبه.

تبلیغات

Annegret Kramp-Karrenbauer شناخته شده به عنوان AKK در زمان بیش از مرکل به عنوان CDU رئیس و فرض shoo-در صدراعظم در سال 2018 اما “در حال حاضر گفت که او نمی خواهد یک نامزد معاونت” این منبع گفت.

او ساخته شده تعجب اعلام و پس از گفتن یک بحران CDU جلسه که مرکز حزب راست بود “حل نشده رابطه” با راست AfD حزب و سمت چپ.

می آید پس از افتضاح انتخابات در ایالت تورینگن در آن منطقه CDU قانونگذاران رفت و سرکش و رای دادند در همان اردوگاه به عنوان نمایندگان مجلس از AfD به سرنگونی یک چپ دولت برتر.

AKK “را در تابستان سازماندهی فرایند برای پیدا کردن (صدراعظم) نامزد بیشتر در آماده سازی برای آینده و پس از آن به رهبری” این منبع گفت.

این منبع افزود که مرکل می خواستم او را به باقی می ماند به عنوان وزیر دفاع این پست او برگزار کرده است پس از ماه جولای.

آلمان بعد ملی انتخابات باید توسط پاییز سال آینده اگر چه متمرد ائتلاف بین CDU آن باواریا CSU متحدان و چپ میانه سوسیال دموکرات (SPD) ممکن است نگه دارید تا پس از آن.

بر آورد شده است در آشفتگی همیشه از تورینگن شکست که شکست سیاسی تابو در آلمان که در آن احزاب اصلی باید همیشه رد همکاری با AfD.

مرکل به نام رای در تورینگن “نابخشودنی” و گفت: “نتیجه “باید معکوس شود”.

در حالی که AKK با عجله به صحنه و سعی در متقاعد کردن CDU قانونگذاران دولت به انتخابات جدید, او در سمت چپ پس از ساعت ها مذاکرات بدون آوردن یک نتیجه روشن بیشتر تماس به سوال او فرو ریختن اقتدار.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de