طراح facemasks? سبک می گویند زمان برای بیانیه مد

مشاهیر هالیوود مانند Gwyneth Paltrow ممکن است ‘gramming’ نوشته های خود را در شیک, مربوط به اینده, ماسک صورت, اما انتظار نداریم که برای دیدن بازیگر Deepika Padukone, درخشان, یک ماسک با طراح شکوفا ارائه شده توسط Sabyasachi هر زمان به زودی.

جراحی ماسک است که بدون شک نماد زمان ما اما هندی ترین طراحی خانه ها یا مستند یا نمی بینید محصول خیابان به عنوان یکی است که تراز وسط قرار دارد با احساسات خود را.

آنیتا Dongre برای یک, آن را می بیند به عنوان خارج از تخصص او. “تولید ایمن ماسک نیاز به تخصص و صدور گواهینامه است که نمی توان توسعه یافته به مدت یک شب. همچنین برخی از چیزهایی که بهترین سمت چپ ساده و موثر است. نه همه چیز نیاز به یک طراح عنصر است.”

Rohit بال می گوید که در حال حاضر تمرکز اصلی خود را با پوشیدن ماسک. “همه ما کارخانه های در حال تعطیل بنابراین حتی اگر من می خواستم به طراح ماسک من می خواهم که صبر کنید برای 21 روز,” او گفت:. بال اضافه شده: “من امیدوار هستم که ما نمی نیاز به ماسک پس از آن دوره زمانی است. در حال حاضر شعار زنده ماندن است اما پس از بحران است, ما می توانیم فکر می کنم در مورد طراح ماسک.”

در خارج از کشور, تو رفتگی در دیوار کسب و کار عمودی طراح ماسک در حال ظهور است اعم از محصولات صدها دلار هزینه و ساخته شده توسط متخصصان Vogmask به کسانی که ایجاد شده توسط برند لوکس Balenciaga.

اما در هند, fashionistas اشتیاق برای چیزی بد بو و آوانگارد را به مطالب خود را برای در حال حاضر با باتلاق مدل استاندارد ما همه آشنا با – کاغذ-نازک فولاد ماسک به ذرات-فیلتر صنعتی-درجه مدل توسط غول صنعتی 3M.

Manish Malhotra و Ritu کومار تکرار بال را تمایلات و گفت: ایمنی بود نگرانی اصلی آنها در حال حاضر. “آنها باید انجام شود از نظر بالینی به عنوان این است که یک بیانیه مد” گفت کومار.

بحث برای متخصصان پزشکی و آنها می گویند که اگر هیچ چیز دیگری در دسترس است هر نوع از ماسک و یا پارچه پیچیده شده در اطراف چهره کمک می کند. Dr Sudeshna ری یک جراح در Jaslok بیمارستان در بمبئی می گوید که کلید درک ماسک کارآمدی است بدانید که انواع.

آنها طیف وسیعی از 3 لا 5 لا به صورت استفاده از فولاد و رفتن تمام راه را تا به ذرات فیلتر که متخصصان پزشکی به طور معمول استفاده کنید و تنها در طول بسیار روش های تهاجمی که شامل تماس بسیار نزدیک با قطعات بدن است که در حالت باز. “هر روز پارچه ماسک انجام نمی بسیار فراتر از پوشش دهان خود گفت:” دکتر ری.

اعتماد صنایع گفته است که قصد دارد برای ساخت ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی با هدف افزایش ظرفیت تولید به 100,000 ماسک یک روز برای کمک به پاسخگویی به کمبود.

هفته گذشته دولت ممنوع صادرات فولاد/ماسک یکبار مصرف و مواد خام مورد استفاده برای ساخت آنها را به اطمینان کافی برای تامین کادر پزشکی برای مبارزه با جنگ با Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>