‘نفرت عمل’: زن 65 ساله متهم به سرقت ماسک صورت از پرت بیمارستان

پلیس را متهم 65 ساله در دانشگاه کارگر از Carine پس از آنها گفت که او به سرقت برده تجهیزات پزشکی از شمال حومه بیمارستان در دو نوبت جداگانه در هفته گذشته.

کارآگاه گفت: این زن با حضور در بیمارستان برای کمک به مدیریت و مربی دانش آموزان در قرار دادن کار و در حالی که وجود دارد به سرقت برده حفاظتی در تجهیزات پزشکی مانند ماسک و دیگر موارد برای استفاده شخصی است.

یک WA یک سخنگوی پلیس گفت: با وجود شرایطی که جامعه با آن روبرو از افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس سرقت لوازم پزشکی هنوز یک جرم بدون در نظر گرفتن.

“آن است که مربوط به دیدن بحرانی لوازم پزشکی به سرقت رفته از یک مرکز پزشکی به عنوان جامعه آماده و در پاسخ به یک بیماری همه گیر در حال ظهور وضعیت” سخنگوی گفت.

تبلیغات

“کارکنان مشغول به کار در تجهیزات پزشکی در خط مقدم از بحرانی پاسخ به شرایط بهداشتی و تجهیزات پزشکی آنها نگه دارید و استفاده می شود برای محافظت از خود و بیماران خود را از گسترش برنامه به طور بالقوه مضر و ویروس ها.

“در زمانی که کسانی که حرفه ای پزشکی نیاز خود را به تجهیزات حفاظتی ترین آن ناامید کننده است برای پیدا کردن خود را در یک موقعیت که در آن ما نیاز به بررسی اتهام سرقت از جمله موارد است.”

WA وزیر بهداشت راجر طبخ برچسب اتهام سرقت “یک عمل نفرت” در یک کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران در صبح روز جمعه.

پلیس شروع به تحقیقات خود را پس از مدیریت بیمارستان گزارش حادثه و بیشتر خواهد شد اتهام این زن را به سرقت برده موارد از بیمارستان در روز چهارشنبه 4 مارس و جمعه 6 مارس.

کارآگاهان سپس اعدام یک حکم جستجو در روز پنج شنبه در یک Carine اقامت و توقیف حدود 60 ماسک صورت بطری ضد عفونی شستشوی دست در بیمارستان درجه دستمال مرطوب ضدعفونی کننده و مقدار زیادی از ضد عفونی کننده سواب در رابطه با این حادثه است.

65 ساله متهم شده است با سه سرقت جرائم و ظاهر خواهد شد در پرت دادستانی دادگاه در روز دوشنبه ،

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>