جزئیات تولید کننده موسیقی شناخته شده برای بیانسه ‘Drunk In Love,’ بازداشت های متعدد تجاوز جنسی به اتهام

تولید کننده موسیقی, جزئیات بازداشت شده بود روز شنبه توسط لس آنجلس کلانتر پس از 15 تجاوز جنسی اتهامات و پنج جداگانه جنایت حمله به اتهامات عنوان شده علیه او را پنج روز زودتر. این تولید کننده است که برگزار می شود به قید وثیقه از $6.3 میلیون نفر است.

جزئیات که نام واقعی است Noel Fisher کار کرده است با چنین هنرمندان به عنوان Jay-Z, Nicki Minaj, Lil Wayne, Wiz Khalifa و دریک و بهترین و شناخته شده برای کار خود را در بیانسه “مست عشق.”

حوادث رخ داده بین سال های 2010 و 2018, مقامات گفت. بیانیه صادر شده توسط کلانتر گفت: کارآگاهان ارسال پرونده به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه برای بررسی در ماه ژانویه این سال است.

“بر اساس ماهیت اتهامات ویژه قربانیان کارآگاهان اداره این باور وجود دارد ممکن است اضافی قربانیان بالقوه و آنها به دنبال کمک به شناسایی هر گونه قربانیان” بخش کلانتر گفت.

در گذشته چندین هنرمندان زن باید او را متهم کرد از نامناسب دست زدن به سوء رفتار و سوء استفاده جنسی.

در پی #MeToo جنبش زنان بیشتر شده اند در آینده رو به جلو در صنعت موسیقی برای رسیدگی به موقعیت های ناراحت کننده در استودیو با دیترویت بومی است. یک سال پیش به اتهام تجاوز و سوء استفاده از دو زن هنرمندان (Kristina Buch و Peyton Ackley) ظاهر پس از خوانندگان ثبت سفارش محدود و برنده شد.

در دادگاه اسناد و مدارک منتشر شده در, انفجار آنها ادعا می کنند او تجاوز آنها را در مقابل سایر افراد مورد آزار قرار گرفته و آنها را در روز و پس از تجاوز آنها را با هم به مدت شش ساعت متوالی.

این باعث جسی Reyez به صحبت کردن در توییتر retweeting اخبار گزارش. او برک آوت تک “دروازه بان” از سال 2017 وقایع اول شخص تجربه از زن ستیزی و تبعیض جنسی در این زمینه او; او بعد نشان داد آن بود فیشر که او نوشت: در مورد این آهنگ. او نوشت: “یک شب بیش از 6 سال پیش نوئل ‘جزئیات’ فیشر سعی کردم این به من. من خوش شانس بود و من قبل از آن رو به این. من نمی دانم چه می گویند یا چه کسی بگویم. من ترسیده بود. ترس یک چیز واقعی است. دختران که شجاع هستند به عنوان جهنم است.”

این باعث شد خواننده و ترانه سرا Bebe Rexha و Tinashe به جلو آمده و همچنین.

Rexha پرسیدم او تلاش برای انجام همان چیزی که برای من جدید بود هنرمند. خوشحالم که این زنان بیرون آمد. این ترسناک است. او سعی کرد با من, اما من به معنای واقعی کلمه زد که استودیو. Karma is a bitch.”

Tinashe به او در زمان Instagram برای اظهار نظر در Rexha پست بیان “تنها جلسه من شده است در این روز که در آن من به سمت چپ با توجه به اینکه soooo ناراحت کننده است. خوشحالم که او را در معرض بودن برای f—ing خزش او است.”

در حال حاضر خواننده و ترانه سرا Neisha Neshae گرفته شده به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری خود را تجربه آسیب زا. “در ابر” ضبط هنرمند نوشت: “من که قرار بود برای همیشه این کار را انجام … اما من باید آن را خاموش قفسه سینه. خانواده به یاد داشته باشید زمانی که من به کار می رفت با جزئیات در LA. (ذهن شما تیم من از 4 مرد بودند با من.) من برای 12 ساعت من ثبت 9 رکورد او نوشت. من را دیده اند یا شنیده اید (حتی) یکی از این آهنگ ها. نه تنها که او آمد به غرفه در حالی که من مشغول به کار بود, دست زدن و حال کردن در من و در تلاش برای متقاعد کردن من به نگه داشتن کار در میان آن است. نه تنها به حال من احساس کم ارزش او همیشه سعی کنید من اما وجود دارد, 4 نفر با من که میرم بدن صعود این شخص بیش از این گه. من نمی دانم چه باید بکنید, من نمی دانم چه بگویم… داشتن تجربه بودن تعرض به عنوان یک کودک من یخ زده بود & صدمه دیده است… و من حتی بیشتر بیمار من هرگز آهنگ من.. احتمالا چون من نمی پرتاب من p–. که I ain’t هرگز تا به حال به انجام به جایی که من هستم.”

Neshae افزود: “اگر شما در صنعت شما می دانید آن را به یک بازی که در آن مردم سعی خواهد کرد شما! اگر این چیزی است که شما را به جایی که شما در حال رفتن هر چه را من فنجان چای… & نگه داشتن مردم در اطراف شما که از شما محافظت و مراقبت از خود را به خوبی بودن چون من صادقانه نمی دانم چه ام اتفاق افتاده اگر من به تنهایی بوده است. من عاشق میشم. اقامت شما.”

فیشر گرفته شده است به دادگاه توسط زنان دیگر از جمله مشتاق خواننده Kristina Buch که برنده 15 میلیون دلار برابر تولید در سال 2019 پس از وی از سوی مامورین تجاوز به عنف و سوء استفاده احساسی. فیشر پاسخ نمی دهند به کت و شلوار و مجازات اعطا شد و به عنوان یک پیش فرض قضاوت. فیشر دستیار سابق ایزابلا ماک همچنین ثبت یک دست کت و شلوار در برابر تولید کننده ادعا که او خود را در برابر او خواهد شد در حالی که او ببرید.

کلانتر بخش درخواست هر کسی با اطلاعات در مورد حوادث مربوط به جزئیات به تماس ویژه قربانیان دفتر تلفن رایگان, نوک خط در (877) 710-5273 و یا از طریق ایمیل در [email protected] هر کسی ترجیح می دهند به ارائه اطلاعات به صورت ناشناس می توانید تماس بگیرید “Crime Stoppers” در (800) 222-راهنمایی (8477).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>