DGA, SAG-AFTRA, WGA تقلا برای حفظ باقیمانده جریان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هالیوود خلاق اصناف مشغول به کار اضافه کاری برای حفظ باقی مانده چک بیرون رفتن برای اعضای طول coronavirus بحران است.

حتی اگر بسیاری از کارکنان و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا SAG-AFTRA و انجمن صنفی نویسندگان آمریکا و غرب کار کرده اند از راه دور این اصناف با تشدید تلاش ها برای حفظ جریان وجوه.

DGA جمهور Thomas Schlamme ملی و مدیر اجرایی راسل Hollander گفت: اعضا در مارس 25 که در انتظار زمان “در خانه ماندن” سفارش شده است که نهاد های باقیمانده بخش (و کارکنان از بخش های دیگر) مشغول به کار در سراسر ساعت به سرعت مسیر هزاران نفر از باقیمانده چک به ارزش ده ها میلیون دلار “بنابراین شما می خواهم که این منبع مهم درآمد در دست های خود را بلافاصله.”

“به عنوان چک های اضافی تحویل داده, این تیم همچنان ادامه دارد, باور نکردنی آن کار به نوبه خود آنها را در اطراف به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” آنها اضافه شده است.

بسیاری از کارکنان در DGA ستاد در لس آنجلس در حال حاضر کار از راه دور. برخی از کارکنان در انجمن صنفی نویسندگان امریکا در غرب نیز هنوز مشغول به کار در دفتر مرکزی در خیابان شهرستان برای حفظ باقیمانده آینده.

WGA غرب گزارش شده در ماه جولای است که جمع آوری باقیمانده در سال 2018 شروع به پریدن کرد 7.2 ٪ به $462 میلیون تلویزیون باقیمانده پریدن از 10 ٪ به $307 میلیون به عنوان رسانه های جدید باقیمانده رسید 16.5 درصد به $76.5 میلیون. رسانه های جدید باقیمانده بودند یک افزایش عمده ای در WGA 100 روز اعتصاب در 2007-08. فیلم باقیمانده رفت تا 1.1 ٪ به $155 میلیون.

همانطور که برای SAG-AFTRA حدود 60 لس آنجلس کارکنان هنوز در حال کار بر روی گرفتن باقیمانده چک. آنها پردازش مورد 95,000 چک هفته گذشته است. این یک شغل است که غیر ممکن است برای انجام کار از راه دور به دلیل حجم از تجهیزات به گفته یک سخنگوی.

SAG-AFTRA اعلام کرد نزدیک به یک سال پیش است که آن را تا به حال راه اندازی یک خودکار کلش روند پرداخت که شد به آن 160,000 اعضای همانطور که از مارس 1, جایگزین کاغذ باقی مانده چک. این اتحادیه از طریق پست و بیش از 10000 مقاله چک یک روز که در آن نقطه.

David White, ملی, مدیر اجرایی SAG-AFTRA با ستایش از کارکنان به صورت پله بالا است.

“حتی با افزایش نگرانی ها در مورد Covid-19 در لس آنجلس کارکنان ما مشتاقانه گرفته در چالش گرفتن اعضای خانواده خود را به عنوان بسیاری از باقیمانده چک که ممکن است در طول این زمان,” او گفت:. “من نمی تواند بیشتر افتخار این تیم که همراه با همکاران خود در سراسر کشور در پاسخ به مسائل عضو از ساحل به ساحل. آنها در حال نشان دادن رنگ های واقعی خود را از طریق خود شجاعت طنز خوب و نگرانی عمیق برای عضویت ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>