DGA: استودیو پرداخت دو ماه حقوق و دستمزد به اعضای از دست دادن شغل در Coronavirus Shutdown

رهبران مدیره انجمن صنفی آمریکا اعلام کرده اند که استودیوهای بزرگ خواهد پرداخت دو ماه حقوق و دستمزد به زیر خط DGA اعضای از دست دادن شغل به دلیل coronavirus shutdown.

DGA جمهور Thomas Schlamme و ملی, مدیر اجرایی, Russ Hollander اعلام کرد دوشنبه شب در آخرین پیام به اعضای خود است.

“ما قرارداد کارکنان و نمایندگان حوزه کار کرده اند nonstop اتصال با صدها نفر از اعضای خود را در مورد فردی شرایط کار و دفاع از طرف آنها” گفتند. “آنها بوده است و در تماس مداوم با استودیو شبکه و دیگر کارفرمایان خواهر ما اصناف و اتحادیه ها, عوامل و سرگرمی وکلا. به عنوان بخشی از این کار استودیوهای بزرگ مرتکب شده اند به مدت دو هفته از پرداخت برای حمل ما زیر خط اعضای نهفته تولید خاموش شدن ناگهانی و ما در حال مذاکره با دیگر کارفرمایان خواستار آنها مشابه و یا بهتر است. ما همچنین در حال کار سخت برای تضمین برای کمک به مدیران. برای کسانی از شما که در اخبار ما در حال هل دادن شبکه ها و ایستگاه های محلی به ارائه یک محیط کار ایمن.”

Schlamme و Hollander همچنین گفت: “با فیلم های تلویزیونی و تولید تجاری معلق برای زمان حال و اعضای ما در اخبار کار سخت به نگه داشتن جهان مطلع – ما شده اند در تماس با بسیاری از شما که به اشتراک گذاشته اند آنچه در ذهن شما. در حالی که این وضعیت همچنان مایع باقی می ماند, ما می دانیم که شما به دنبال یقین در دریایی از ناشناختهها. شما صنفی است که در اینجا برای شما که چراغ به عنوان ما همچنان به مبارزه در خط مقدم.”

این دو همچنین گفت: DGA باقیمانده بخش مشغول به کار در سراسر ساعت و در تعطیلات آخر هفته پیش از “در خانه ماندن” منظور پیگیری سریع هزاران نفر از باقیمانده چک به ارزش ده ها میلیون دلار اضافه “به عنوان چک های اضافی تحویل داده, این تیم همچنان ادامه دارد, باور نکردنی آن کار به نوبه خود آنها را در اطراف به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

“ما همچنین آگاه باشید که تعدادی از شما باید نگرانی خود را در مورد DGA غرامت” Schlamme و Hollander گفت. “فصلنامه غرامت گزارش اقدام را به عنوان برنامه ریزی شده در مارس و اعضای مورد نیاز خواهد بود به گزارش درآمد خود را. برای کاربرانی که نمی توانیم به پرداخت غرامت ما را ساخته اند این تصمیم به خودداری از تعلیق اعضا برای عدم پرداخت حق عضویت از طریق جولای 1st, که در آن زمان ما وضعیت شما را ارزیابی کرده. اما اگر شما به خوبی قادر به پرداخت حق عضویت خود را در این زمان لطفا. که پول می رود به کمک کار ما در انجمن صنفی بنابراین ما می تواند همچنان به محافظت از شما در طول این بیماری همه گیر. اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال تجربه مشکلات و پرداخت نمی کند در این زمان وجود دارد نرمی.”

Schlamme و Hollander گفت: DGA برنامه های بهداشتی در فرایند آماده سازی یک خبرنامه که میسازد جزئیات maintainily پوشش و افزود: “اما ما می خواهیم برای اطمینان از کسانی که از شما که در حال حاضر پوشش منقضی می شود در ماه مارس 31st که اگر شما را ملاقات کردم خود را حداقل درآمد آستانه ($35,000 در پوشش سود) از ژانویه 2019 به دسامبر 2019 شما تحت پوشش از طریق مارس 31 2021. به تکرار حتی اگر شما تا به حال هیچ درآمد در سه ماهه اول سال 2020 شما هنوز هم محافظت شده برای سال آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>