دریافت کنندگان 29th قطبی موسیقی جایزه اعلام شد و امروز و شامل 11 بار نامزد دریافت جایزه اسکار ترانه سرا دایان وارن و روسیه متولد خواننده اپرا Anna Netrebko. 2020 جشن مراسم برنامه ریزی شده است برای 9 ژوئن در استکهلم گرند هتل. هر برنده جایزه دریافت پول جایزه یک میلیون کرون کرون (بیش از $100,000).

قطبی موسیقی جایزه تاسیس شد و در سال 1989 توسط استیگ اندرسون به جشن قدرت و اهمیت موسیقی با پل مک کارتنی و کشورهای بالتیک به عنوان اولین awardees. اخیر گیرندگان شامل Metallica, Max Martin, نیش و Wayne Shorter قبلی آفرین باید شامل Emmylou Harris, B. B. King, Bjork, Paul Simon, پینک فلوید, التون جان, Ray Charles Stevie Wonder و باب دیلن.

ماری گفت: Ledin مدیر عامل قطبی موسیقی جایزه: “من خوشحال هستم که سال 2020 قطبی موسیقی برندگان جایزه هستند Anna Netrebko و دایان وارن دو چشمگیر بینهایت با استعداد زنان که هر دو در بالای مشاغل مربوطه خود را.”

اضافه شده Netrebko: “وقتی که من به روی صحنه چیزی اتفاق می افتد و با کیفیت از عملکرد ده برابر بهتر بود و من باید یک صدا به من گفتن چه باید بکنید. آن را همیشه با من بوده است. شما در حال ورود به مرحله همه چیز را به شما داشته باشد. شما باید برای قرار دادن خود را در روح و قلب خود را و تمام دانش خود را برای رسیدن به روح مخاطب است.”

وارن در نمونه deadpan ارائه شده: “من اصلا اعتماد به نفس در خودم به عنوان یک انسان اما من اعتماد به نفس متعصبانه در موسیقی من. زمانی که من می دانم چیزی است که درست زمانی که من می دانم یک آهنگ درست است برای کسی…من باور دارم و آن را متعصبانه.”

وارن اعتبارات شامل همکاری با لیدی گاگا, ویتنی هوستون, Cher, Aerosmith, Céline Dion, Aretha Franklin, Toni Braxton و ماریا کری, در میان بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im