آیا پلیس کشتن یک زن فرار یک COVID-19 قرنطینه در چین ؟


مردم در سراسر جهان شده است به اشتراک گذاری ویدیو است که آنها ادعا می کنند نشان می دهد یک زن کشته شده توسط پلیس چین در تلاش برای فرار از قرنطینه برای COVID-19 ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 70 ، 000 نفر از آن برای اولین بار به نظر می رسد در ووهان چین در ماه دسامبر 2019. انتشار این ویدیو در شواهد از افزایش هیستری در مورد ویروس آنلاین. با این حال تیم ما در زمان بررسی دقیق تر متوجه شدم که فیلم به خودی خود می گوید یک داستان کاملا متفاوت.

21-دوم ویدیو نشان می دهد یک فرد با پوشیدن زرد ژاکت و شلوار دروغ گفتن و حرکت بر روی زمین است. این چهره فرد را تحت پوشش در خون است. در این زمینه کسی جیغ و در پایان تصویری از یک زن اجرا می شود به سمت فرد بر روی زمین است. این ویدئو را به دست آورد صدها نفر از هزاران نفر از نمایش ها در رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر.

کاربران رسانه های اجتماعی ادعا کرد که این فرد بر روی زمین بود که یک زن به ضرب گلوله توسط پلیس که او سعی به شکستن گذشته محاصره مجموعه را به تلاش برای مهار این ویروس در Wuzu, شهرستان استان هوبئی.

“در Wuzu شهر هوانگمی شهرستان در #هوبئی یک زن بود گفت: به [شده است] به ضرب گلوله کشته و پس از او در تلاش برای شکستن محاصره مجموعه شامل #coronavirus ایم” یک کاربر در 4 فوریه سال 2020 است. این همان داستان به نظر می رسد در تویت ها در بسیاری از زبان های مختلف.

این ویدئو در واقع فیلم برداری در شهر کوچک Wuzu واقع در حدود 200 کیلومتر به شرق ووهان. وجود دارد چند سرنخ های مختلف در این ویدئو که شک و تردید در بقیه داستان به اشتراک گذاشته شده توسط افراد آنلاین.

چرا این فیلم غلط است

تیم ما صحبت می کرد با یک Wuzu ساکن که می خواست ناشناس باقی می ماند برای حفاظت از خود ایمنی است. ما به شما مراجعه به او را به عنوان ژانگ W. او نبود شاهد این صحنه در فیلم خود را اما او با صحبت با چند شاهدان عینی پس از این واقعیت است.
 

من می توانم تایید می کنند که این حادثه صورت گرفت در مقابل Siyuan مدرسه در Wuzu در ژانویه 29 سال 2020 است. من زندگی می کنند حق با مدرسه و چند تا از دوستان من شاهد حادثه در این ویدئو. بر خلاف آنچه که مردم می گویند در توییتر فرد بر روی زمین یک انسان است نه یک زن و نبود او کشته شده توسط پلیس او تا به حال یک تصادف موتورسیکلت.

ژانگ W. ما فرستاده نسخه دیگری از این ویدئو را به اشتراک گذاشته آنلاین است که در کسری از ثانیه طولانی تر است. اگر شما مکث ویدیو شما می توانید ببینید که وجود دارد این است که یک موتور سیکلت و یا روروک مخصوص بچه ها دروغ گفتن را در کنار خود در پیاده رو چند متر از فرد بر روی زمین است. همچنین در 0’04, شما می توانید ببینید که سد بتنی در اطراف یک درخت نزدیک آسیب دیده است.

این screengrabs نشان می دهد در تصویری که ارائه سرنخ است که یک موتور سیکلت و یا روروک مخصوص بچه ها حادثه رخ داده است.

این دو سرنخ در پشتیبانی از ویدئو این نظریه که در این ویدئو نشان می دهد که قربانی یک تصادف جاده.

ژانگ W. همچنین ارائه FRANCE 24 ناظران تیم با چند screengrabs از بحث و گفتگو برگزار شد در یک گروه از Wuzu ساکنان در نرم افزار WeChat. او همچنین با ارسال تیم ما یکی دیگر از ویدئو, فیلم برداری از یک ماشین در حال حرکت که نشان می دهد همان صحنه است.

تصویر در سمت چپ یک screengrab از یک مکالمه بین Wuzu ساکنان در یک WeChat ، تصویر در مرکز یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در این گروه است که نشان می دهد همان صحنه اما فیلم برداری از یک دیدگاه متفاوت است. در سمت راست یک screengrab از اصلی تصویری است که گردش آنلاین.

“دو نوجوان بودند رفتن بیش از حد سریع در موتور سیکلت خود را” توضیح می دهد که یکی از پیام های ارسال شده در گروه در کنار تصویری. “آنها ضربه لبه جاده و کنترل را از دست داده. راننده درگذشت.”

ژانگ W. نیز ارسال می شود تیم ما آزادی مطبوعات از مدیر Wuzu ایستگاه پلیس کمیسر ژائو.

Screengrab از این بیانیه از Wuzu کمیسر پلیس که ما ناظر ژانگ W. مشترک با تیم ما از طریق متن.

“در بعد از ظهر 29 ژانویه یک تصادف خودرو شامل یک موتور روروک مخصوص بچه ها رخ داده است در Wuzu. راننده انجام فقیر مانور که منجر به روروک مخصوص بچه ها برای رفتن به خارج از جاده و برخورد بتن مرز. او در پشت سر او و متاسفانه درگذشت. راننده بود و تنها کسی درگیر است. پلیس محلی پلیس راهنمایی و رانندگی و پرسنل پزشکی به سرعت وارد سایت برای مدیریت این حادثه گفت:” کمیسر پلیس در بیانیه ای به معنای قرار دادن یک توقف به شایعات در گردش مورد حادثه.
 

نتيجه گيری
از بررسی ما ما قادر به ایجاد آن است که این ویدئو که نشان می دهد یک تصادف بود از متن گرفته شده و مورد استفاده برای تغذیه به جنجال آفرینی لفاظی در مورد COVID-19 که در حال حاضر در حال گردش در رسانه های اجتماعی.

مقاله توسط Liselotte Mas

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>