کسب و کار دیجیتالی تولید افزایش ProSiebenSat.1 2019 سود درآمد

با توجه به قوی خود به فعالیت های تولیدی و رشد کسب و کار دیجیتالی آلمانی, گروه پخش ProSiebenSat.1 دیدم 3 درصد افزایش در درآمد و 65% افزایش در سود در سال 2019 با وجود تضعیف آگهی های تلویزیونی بازار.

مونیخ-بر اساس شرکت که تعداد اطلس تولید گروه فلش قرمز Studios در میان بسیاری از دارایی های, در روز پنج شنبه ارسال شده درآمد سالانه €412 میلیون دلار ($459.8 میلیون) در فروش €4.1 میلیارد دلار ($4.57 میلیارد دلار).

رشد رانندگان در این شرکت شامل آن دیجیتال و هوشمند, تبلیغات, کسب و کار که در آن درآمد رشد 38%; فلش قرمز Studios بود که تا 18 درصد; و آن تجارت واحد NuCom گروه که در آن درآمد رشد 16 درصد است. دیجیتال و هوشمند, تبلیغات, کسب و کار شامل گروه نشانی تلویزیون کسب و کار و تبلیغات-تامین مالی جریان پلت فرم Joyn که سال گذشته راه اندازی شد.

“تحول ProSiebenSat.1 به متنوع دیجیتال گروه خوب پیشرفت” گفت: ProSiebenSat.1 رسانه ای مدیر عامل حداکثر Conze. “با وجود یک صنعت در انتقال و سختی تبلیغات تلویزیونی بازار ما قادر به افزایش درآمد ما 3 درصد. در همان زمان بیش از نیمی از درآمد سال گذشته آمد از غیر TV, هسته, تبلیغات, کسب و کار است.”

Conze گفت: این شرکت در ادامه به پیشرفت به شدت دیجیتال و هوشمند تبلیغات با 38 درصد افزایش در درآمد. “دو رقمی نرخ رشد در فلش قرمز Studios و NuCom گروه نیز ثابت کنیم که ما تعیین حق اولویت است.”

رئیس exec افزود: “در تلویزیون کسب و کار ما تمرکز بر روی محتوای محلی همچنان به افزایش آن تاثیر و دیجیتال ما رسیدن به نگه می دارد در حال رشد نیز با تشکر از قوی اندازی جریان پلت فرم Joyn.”

این گروه مثبت 2019 عملکرد تایید استراتژی برای سرمایه گذاری در آینده طرح و آن را ادامه خواهد داد به دنبال این مسیر Conze اضافه شده است. “ما می خواهیم به رشد پایدار و در نتیجه ایجاد ارزش اضافی.”

به دنبال به جلو ProSiebenSat.1 CFO راینر Beaujean گفت: توسعه این گروه سرگرمی تبلیغات درآمد خواهد نقش تعیین کننده در رشد درآمد و برقراری ثبات در این گروه تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA) که کاهش 14 درصد به رقم 872 میلیون ($973 میلیون دلار) در سال گذشته است.

این شرکت همچنین انتظار اثرات مثبت از آن به تازگی اعلام کرد مقابله با جهانی سهام گروه کلی اطلس برای به دست آوردن ایالات متحده آنلاین دوستیابی و اجتماعی سرگرمی ارائه دهنده این دیدار با گروهی که آن را به ارزش €500 میلیون دلار ($558 میلیون). ProSiebenSat.1 ادغام خواهد شد دیدار با Parship گروه دوستیابی آنلاین شرکت صاحب آن از طریق آن NuCom را بدست آورد.

Beaujean اضافه شده است که این شرکت به طور کلی چشم انداز را به حساب “اثرات احتمالی که بیشتر انتشار coronavirus می تواند در تبلیغات مشتریان در تصمیمات سرمایه گذاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>