دیجیتال مادون باید افزایش دسترسی به, قیمت: Aadhaar معمار

اگر میلیون ها نفر از هند را فقیر ساخته شده است که سفر خطرناک در معده خالی و با جیب خالی در طول Covid-19 مستند نیست باید تحمل چنین بدبختی دوباره موج بعدی از جمعیت ترازوی دیجیتال زیرساخت باید فعال کاهش چشمگیر در هزینه های خود را از دسترسی به مواد غذایی اعطای وام و بهداشت و درمان صرف نظر از محل فیزیکی معمار ارشد از بزرگترین هویت بیومتریک پلت فرم Aadhaar گفت: سرپرستان.

“هیچ کس نمی خواهد به من قرض بدهید به شما 100 دلار برای دو روز! راه حل دائمی است که نگاهی به دسترسی affordance و انتخاب و می گویند چگونه می تواند ما را به طور چشمگیری کاهش هزینه و افزایش دسترسی و قیمت. و اگر شما انجام این کار, ما می تواند به حل یک دسته از چیزها” دکتر Pramod Varma, معمار ارشد از Aadhaar و هند پشته گفت: در این زمینه از کسانی که شده اند در سخت ترین ضربه داخلی Covid-19 شیوع.

در ماه ژوئن 28, coronavirus است بیمار بیش از 500,000 کشته و بیش از 16,000 در هند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

در آوریل و مه در طول مهاجرت بر خلاف هر چیزی که دیده می شود در هند پس از تجزيه در سال 1947 هند مهاجر کارگران ستون فقرات کشور را نیروی کار ریخته از شهرهای بزرگ بودند که توقیف و اراده خود را به راه رفتن صدها مایل به خانه های خود. سفر خود را مستند chasms عمیق اجتماعی تحویل سیستم با وجود هند بیش از 10 سال سفر طولانی به سمت حضور کمتر paperless و cashless ارائه خدمات برای توده ها.

مانند در مورد مهاجر کارگر Rampukar Pandit, به عنوان مثال. پاندیت تصویر است که در میان اکثر فراموش نشدنی از مهاجر مهاجرت در ماه گذشته. محکم روی تلفن و خسته و درمانده پاندیت می شکند زمانی که او یاد می گیرد که خود را پسر ناخوشی در یک ایالت دیگر. پاندیت پسر درگذشت. مانند در پاندیت مورد غذا و بهداشت و درمان گریزان بودند برای هند فقیرترین در زمان خود از بزرگترین نیاز دارید.

چگونه می تواند موج بعدی دیجیتال زیرساخت های ایجاد تفاوت در این سرخپوستان زندگی ما خواسته Varma. Varma پاسخ به پیروی از مدل ذهنی سخت رمزی به Aadhaar چارچوب: غیر متمرکز این مشکل به آن میکرو دولت است. دسترسی به اولین قیمت بعدی.
 

Migrants board a special train to reach their native place during coronavirus lockdown, in Ferozpur on Saturday.

مهاجران هیئت مدیره قطار ویژه خود را برای رسیدن به محل بومی در طول coronavirus مستند در Ferozpur در روز شنبه.

“تصور کنید که می گوید:” Varma “اگر او (Pandit) تا به حال یک هویت او می تواند ثابت کند و یک حساب بانکی او می تواند ثابت کند و دسترسی به اعتبار او می تواند ثابت کند و یک گونی پول را در هر اداره پست در هر نقطه از کشور.”

“ما شده اند استدلال برای قابلیت حمل و نقل عمومی توزیع مواد غذایی.”

با توجه به Varma, رئیس سابق منحصر به فرد شناسایی اقتدار هند Nandan Nilekani بود “به صراحت توصیه می شود” PDS قابل حمل در Aadhaar.

“شما نمی توانید دو شیب شما فقط باید یک هویت است. پس چگونه آن مهم است که آیا یک فرد است که در بیهار و یا تامیل نادو. آن را سمت راست خود را. اگر شما به عنوان غذا شما باید مواد غذایی در هر نقطه. در حال حاضر در نهایت با Covid-19 همه آنها را بیدار کرد و به آنها گفت: بیایید PDS در دسترس است. آنها (مهاجران) می توانست تا به حال دسترسی به غذا در هر فروشگاه به عنوان آنها راه می رفت.”

بر اساس بینش از 10 سال گذشته از Aadhaar پروژه آغاز شد Varma می گوید مشکلات در جمعیت مقیاس نمی تواند حل شود “یک راه حل یا یک وب سایت بیشتر”.

“این در مورد ایجاد زیرساخت های است که اجازه می دهد تا بسیاری از مردم برای ساخت راه حل های بسیاری در بالای آن است.”

حتی به عنوان هند پشته زیرساخت فنی تکامل می یابد Varma معتقد است فن باید دو برابر کردن بر روی دو مفهوم “انعطاف پذیری” و “ترکیبی از بلوک های ساختمان” به صورت دیجیتال و زیرساخت است که تکامل می یابد با متنوع جامعه در مقیاس بزرگ.

“این بدان معناست که ما توانایی تغییر شکل تعدیل و هنوز هم مدیریت زمانی که چیز دیگری اشتباه می رود. هنگامی که مدارس تعطیل هستند, آیا یادگیری ادامه دهید ؟ هنگامی که در محل کار است مختل می کند و به کار ادامه دهید؟”

Varma می گوید: “ما باید آنقدر فروتن. قرار ما سر پایین همچنان به این باور است که ما باید یک راه طولانی برای رفتن است اما ما در اینجا ما در حال ایجاد این زیرساخت ها است. جامعه بازار و دولت در حال تمام نوآوری در بالا از آن, اما نوآوری های پرهزینه است زیرا زیر بنای سطح بلوک در دسترس هستند و شما می توانید آنها را به ارائه راه حل.”

هند پشته فراهم می کند فن آوری های ستون فقرات به صورت دیجیتال هند طرح. لایه های آن مانند eSign دیجیتال قفل و یکپارچه پرداخت رابط (بی بی سی) در حال کار در جمعیت مقیاس در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *