مدیر Jon M. Chu وعده ‘در ارتفاعات’ را ضربه روی صفحه نمایش بزرگ: ‘این خواسته می تواند در یک تئاتر’

مدیر Jon M. Chu وعده “در ارتفاعات” خود را تئاتر اولین. دقیقا زمانی که البته یکی دیگر از سوال به عنوان coronavirus همه گیر باعث برادران وارنر به آمار “مکث” را فشار دهید در این فیلم برنامه ریزی شده در ژوئن 26 نسخه به طور نامحدود. نمایش اولیه کاهش این فیلم در حال حاضر آغاز شده است که این بیماری همه گیر را شکست.

“من نفرت کلمه “نامحدود” از آنجا که این نوع باز به پایان رسید. ما میخوایم یک تاریخ است. این فقط در مورد اگر ما را انتخاب کنید یک تاریخ در حال حاضر ما احتمالا می خواهم به تغییر آن شد. بنابراین ما در حال رفتن به ارتکاب به یک شرکت” چو گفت:”تنوع پس از نشان می دهد.”

این فیلم با بازی آنتونی راموس — مراکز تا حد زیادی هیسپانیک محله واشنگتن ارتفاعات در منهتن است و بر اساس آمار musical نوشته شده توسط Lin-مانوئل میراندا و کتاب Quiara Alegría Hudes.

“آنچه ما در حال متعهد به این است که آن را می توان در یک تئاتر. آن را در یک تئاتر. این خواسته می تواند در یک تئاتر گفت:” چو. “این جامعه زندگی که سزاوار است بر روی صفحه نمایش بزرگ و جشن در بزرگترین راه جادویی [و] ما قصد داریم به ارائه آن است.”

اما صفحه نمایش کوچکتر است که خانه چو ترین پروژه های اخیر که به او گفته بود تا حدودی با الهام از تجربه خود را به عنوان پدر دو فرزند جوان است. چو اجرایی تولید شده و کارگردانی چند قسمت از “خانه قبل از تاریکی” رمز و راز-سری درام در حال حاضر جریان آن دانشجوی سال اول فصل 10 قسمت در تلویزیون اپل به علاوه.

نشان می دهد ستاره کون گشاد, شاهزاده به عنوان Hilde Lisko یک pre-teen روزنامه نگار که به کشف اسرار تاریک از پدرش lakeside زادگاه پس از خانواده حرکت می کند وجود دارد. Jim Sturgess ستاره به عنوان Hilde پدر مت.

این سری است که بر اساس زندگی واقعی کودک نگار Hilde Lysiak که در سن 9 منتشر شده خود مقاله های محلی “نارنجی خیابان, اخبار,” و معروف را شکست اخبار از قتل در Selinsgrove, پن. در سال 2016.

“من عاشق این ایده از کودکان در حال رفتن به ما را نجات دهد’ بنابراین من بلافاصله در هیئت مدیره گفت:” چو. او اضافه کرد که در حالی که سری Amblin-الهام در تن — با اشاره به استیون اسپیلبرگ شرکت تولید Amblin Entertainment که گروگان دوستدار خانواده ’80s, کالاهای اساسی مانند “E. T. the Extra Terrestrial” و “The Goonies” — آن خجالتی نیست و دور از تیره موضوع است.

“ما هرگز به نگاه کردن در Hilde را تجربه [به فرزند] اما در همان زمان به عنوان تاریک به عنوان ما می خواهیم با کثیف, ازدواج, با, کثیف, خانواده, دلیل است که من بخشی از داستان” گفت: چو.

چو را 2018 فیلم “دیوانه غنی آسیایی” یک آمار جهانی است و به طور گسترده ای به عنوان یک مزیت برای متنوع نمایندگی از خارج از کشور (چو گفت: عاقبت در آثار و احتمال انحراف بیشتر از منبع مواد سه گانه کتاب توسط نویسنده Kevin کوان). اما مانند بسیاری از, آسیایی, آمریکایی, چو — که بهترین و شناخته شده برای صفحه نمایش بزرگ کار helming “دیوانه غنی برادر” “Now You See Me 2” و “Step Up 3D” — احساس اضطراب بودن نژاد هدفمند بیش از نادرست خصوصیات ارتباط coronavirus به مردم آسیایی تبار.

“واقعیت این است که من باید آگاهانه از در نظر گرفتن یک پیاده روی در اطراف بلوک ذهن دمیدن به من گفت:” چو که مستقر در لس آنجلس است. “”نه به نژادپرستی” به نظر می رسد یک ایده بسیار ساده در یک زمان که در آن ما در واقع باید به نگرانی در مورد دفاع در برابر این دشمنان نامرئی. من فقط نا امید کرد. آن سال 2020 است. چرا ما حتی نیاز به قرار داده تا با این مکالمات کنه؟”

اگر چه او مخالف با سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ در مورد نحوه آسیایی آمریکایی جامعه می تواند در مبارزه با نژاد پرستی. در یک op-ed منتشر شده در واشنگتن پست یانگ نوشت که آمریکایی های آسیایی تبار “نیاز به آغوش و ما نشان می دهد آمریکایی بودن در راه ما قبل از هرگز” و به “لباس قرمز و سفید و آبی.” یانگ بود که با انتقاد به صورت ساده انگاشت موضوع و انعکاس شعارهای که آمریکایی ها شنیده می شود که آنها زور از خانه های خود و به اردوگاه های اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم است.

“من فکر نمی کنم که هیچ جایی برای یک فرد به ‘اثبات’ آمریکایی خود بودن. ما در اینجا متولد شده اند. من اینجا زندگی می کنند. ما در اینجا. که باید که. آن را بر ما برای رفع این مسائل گفت:” چو. “اما من نمی برم پس از [A] برای آن است. من میخوام به افرادی که شایستگی قرار داده خواهد شد رینگر و مردم که در واقع فریاد و فکر می کنم [نژادپرستانه چیزهایی هستند] درست است.”

قبل از helming “دیوانه غنی آسیایی” چو گفت که کاوش خود هویت فرهنگی چیزی نیست که او به خصوص علاقه مند در مقابله با, در خارج از, یک فیلم کوتاه ساخته شده او در کالج به نام “Gwai Lo.”

“اگر من چیزی درباره من بودن آسیایی, پس از آن من خواهد بود همیشه مرد آسیایی در گروه. و من فقط نمی– من می خواستم به یک فیلمساز. من می خواستم به عنوان یک فیلمساز. به طوری که چمدان. این مثل این است که یک جلسه درمان. من واقعا نامید چیز در حال حاضر او گفت:” از خنده.

آن نیست تا زمانی که او تاسیس بیشتر در حرفه خود و “نمی دهد یک f—” که او احساس آماده برای مقابله با این موضوع دوباره از طریق “دیوانه غنی آسیایی.” او امیدوار است دیگر رو به رشد فیلمسازان احساس قدرت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را بیش از حد.

“موفقیت من و تغییر به من در هالیوود” چو گفت: “داشتن است بنابراین بسیاری از صداهای.”

سازمان دیده بان مصاحبه کامل با Jon M. Chu در “تنوع نشان می دهد پس از” بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>