مدیر سوزان رجینا Maures در عربستان فراری’

برلین — رابرت مونتگمری را “بانوی دریاچه” سوال مطرح است که آیا آن را ممکن است برای ایجاد یک فیلم کامل از یک نقطه و در عین حال ایجاد یک واقعی ارتباط عاطفی با مخاطب اگر آن را ندارد یک چهره برای ارتباط با. “عربستان فراری” ارائه یک فراموش نشدنی, خود فیلمبردار, تجربه از طریق دست کاری بیشتر از زمان پنهان در پشت برقع و تمایل او برای ضبط با تلفن این وضعیت است که هزاران نفر از زنان دیگر زندگی در عربستان سعودی است.

این داستان از مونا یک طراح جوان که زندگی اش کنترل شده است و تعیین شده توسط دولت است که به تعداد بسیار کمی از حقوق زنان است. زمانی که مجبور به ازدواج ترتیب او تصمیم می گیرد برای فرار. با استفاده از تلفن خود را به عنوان شهادت از یک کهنه و خشن مردسالاری, مونا و مدیر سوزان رجینا Meures ایجاد شهودی و فوق العاده احساسی مستند.

تولید شده توسط Christian Frei Filmproductions در شرکت-تولید کیوسک بین المللی و Schweizer رادیو und Fernsehen, “عربستان فراری را” جهان فروش به کار گرفته شده توسط ظهور و درخشش است. انواع مختلفی صحبت با Maures فیلم متمایل در برلین را در چشم انداز.

چگونه این پروژه شروع کنم ؟ چگونه شما در تماس با مونا?

محبوب ترین ها در انواع

در آغاز 2019, موج جدید “عربستان فراری” آمار رسانه های بین المللی. چندین نوجوانان و زنان جوان فرار پادشاهی تحت چشمگیر شرایط. برخی از موفق بودند اما بسیاری از شکست خورده و غیر قابل تصور مواجه عواقب.

من برنامه ریزی شده بود در فیلمبرداری در عربستان سعودی برای مدتی. اما هر بار که من برای ویزا درخواست را رد کرد. در آوریل 2019 من در تماس با یک فعال سعودی در اروپا نیز اجرا می شود که یک وبلاگ و یک بسته چت, گروه حمایت از زنان که در حال تلاش برای ترک پادشاهی. من قرار داده شده یک پست در گروه چت به دنبال دختران/زنان بودند که قصد فرار در آینده نزدیک. امید من بود برای پیدا کردن کسی که مایل به سند خود زندگی روزمره و فرار از برنامه ریزی شده با تلفن همراه خود را. کسی که قادر خواهد بود به ما یک بینش شخصی به یک دنیای مخفی است. بسیاری از زنان جوان در تماس و گفت: من دوباره و دوباره داستان های بسیار مشابه از خود هولناک زندگی روز به روز. خشونت خانگی اغلب سوء استفاده جنسی, حبس, در خانه های خود بدون آزادی انتخاب و یا تصمیم می گیرید هر چیزی را بدون رضایت خود را نگهبان. من می توانم احساس خود را بزرگ می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را, اما بسیاری از زنان بیش از حد ترس برای شرکت در یک فیلم است. سپس یک روز, مونا رو لمس کنید. او مصمم بود که جهان “نیاز به دیدن آنچه در جریان است” و شروع فیلمبرداری در همان روز.

در طول دوره که در آن Muna تیراندازی شد چگونه شد دینامیک بین او و شما ؟ چه دستورالعمل ها را به شما داد ؟

مونا تا به حال پنج هفته باقی مانده تا او برنامه ریزی شده فرار بنابراین ما تا به حال خیلی تنگ مهلت. او با دقت و اصیل شروع به فیلم زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان او راز فرار طرح از روز یک عدد. ما در لمس هر روز او به من فرستاده او فیلم و ما داشتند حرف زدند در حدود 5-6 ساعت به بحث در مورد تکنیک فرم و محتوا. من به او دستورالعمل خاص اما در واکنش به این کلیپ او به من فرستاده. او آپلود بالا res فایل ها بر روی Dropbox و حذف آنها را فورا بر روی تلفن خود را.

این فیلم یک موفقیت نه تنها در مورد مونا را به رکورد اما چگونه داستان او بود ویرایش vwhich است مبهم یادآور برسون را “یک مرد فرار,,” این مستند موفق به هیجان انگیز و تقریبا فیلم ترسناک بیت در راه این نمایش شرایط زنان در عربستان سعودی است. چه بود ویرایش روند ؟ چه شد رهنمودهای خود را?

پس از مونا امن بود و من تا به حال جمع آوری تمام فیلم های من شاغل حدود 20 مترجمان به ترجمه تمام مواد. I don’t speak Arabic بنابراین تمام صحبت محتوا نیز به من.

اما داستان خیلی روشن از آغاز تا من و ویرایشگر بسیار سریع به پایان رسید و این فیلم در کمتر از سه ماه. اما این فیلم نیست آسان به رسیدگی, تصاویر اغلب متزلزل و محتوای تکه تکه. ما تا به حال به نوبه خود تلفن همراه کلیپ به یک جریان فیلم, که همچنین می تواند قابل خواندن برای مخاطبان غربی. در طول تیراندازی, مونا و من گفتگو و تقریبا به طور مداوم به مدت پنج هفته است که به مبلغ حدود 700 صفحات نوشته شده. این کلمات به عنوان پایه ای برای صدای بیش از و همچنین به عنوان یک چارچوب برای بافت تصاویر.

خود را دومین ویژگی بسیار احساس می کند مانند یک پیگیری به شما اولین “Raving در ایران است.” چه چیزی شما را جذب به این داستان ؟

یکی از چیزهایی که واقعا به تساوی من به سرکوب سیستم های سرکوبگر رژیم به خصوص با توجه به نسل جوان است برای دیدن چگونه آنها در برخورد با واقعیت است. هر کس با استفاده از رسانه های اجتماعی از طریق آن زندگی می کنند در یک مقایسه جهانی آنها بسیار آگاه بودن از یک نسل جوان در ایران و یا عربستان سعودی آنها بسیار آگاه از جایی که آنها هستند. آن را ایجاد اصطکاک و بسیاری از سرخوردگی.

وجود دارد یک سوال که هر فیلمساز مستند و حتی انسان شناس باید با آن مقابله است که چگونه به رویکرد مادی و خصیصه های ذاتی یک جامعه که یک خارجی است.

من تحقیقات زیادی صحبت کردم که بسیاری از مردم و من می دانستم که این امر می تواند برای من سخت برای رسیدن به مکان به معنای واقعی کلمه و محل که در آن من می دانستم که من را در پیدا کردن داستان من می خواستم برای گفتن. که همچنین یکی از دلایلی که من رو به این دوربین به او چون من واقعا می خواستم به داستان از آن درونی ترین هسته. در همان زمان, من باور نمی کنم در این تفکر استعماری است که فیلمسازان خارجی نباید انجام فیلم در مورد کشورهای دیگر است. اغلب وجود دارد یک وضوح فوق العاده به خوبی تحقیق مشاهده از خارج است. صحبت دوباره در مورد رسانه های اجتماعی, من هم احساس می کنم که من می تواند به خوبی به جوانان غربی بسیار نسل در خاورمیانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>