مدیر Todd Haynes بررسی کشنده شرکت پوشش یو پی اس در ‘آب’

صادر شده در: بروز رسانی:

مخفیگاه آنان را به عنوان ظهور یک استعداد جدید “عجیب و غریب سینما” در 1990s, Todd Haynes تثبیت شهرت که توسط teaming تا با جولین مور برای او سال 1995 فیلم “امن” و پس از آن با سال 1998 را “Velvet Goldmine” با بازی کریستین بیل و Jonathan Rhys Meyers. توسط نوبه خود از قرن او می خواهم فارغ التحصیل شد و به تمام عیار indie عزیزم با فرقه کلاسیک “دور از بهشت” و “کارول” باعث تحسین منتقدان و برقراری او را به عنوان یک پیشرو فمینیستی فیلمساز.

تبلیغات

Haynes در حال حاضر توجه خود را تبدیل به واقعی-داستان زندگی “وکیل شد که DuPont بدترین کابوس” با نام مستعار داده شده به رابرت Bilott توسط یک مقاله نیویورک تایمز از سال 2016. Bilott شخصیت محوری Hayne آخرین فیلم “آب”, مردی که قطب نمای اخلاقی دهید او را به حفر کردن به “برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی” رسوایی به راه اندازی گسترده و مداوم دعوی در دادگاه اقدام کلاس. مدیر نشستم با فرانسه 24 اولیویا Salazar-Winspear.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>