مدیره انجمن صنفی آمریکا رهبران تایید فیلم جدید-تلویزیون قرارداد

رهبران مدیره انجمن صنفی آمریکا تایید کرده اند که سه سال جانشین مقابله به DGA استاد قرارداد تحریک تصویب رای 18000 عضو دارد.

این DGA ملی هیئت مدیره روز شنبه اعلام کرد که آن را تا به حال تایید شده معامله كند. تیم نشان داد که این توافق شامل یک افزایش قابل توجهی در باقیمانده برای بودجه جریان محتوای حقوق بازنشستگی و دستمزد و تلویزیون خلاق حقوق.

“آینده چیزی است که ما را می راند و این چیزی است که شما ببینید در این توافقنامه است. به عنوان جریان دریا تغییر ما پیش بینی شده برای مدت طولانی است که در حال حاضر تعمیرات اساسی صنعت و خدمات جدید همچنان به, وارد بازار, این محوری معامله تقویت جریان باقیمانده فراتر از تلویزیون سنتی سطح یک پیروزی بزرگ برای ما اعضای لطف به ما مذاکرات co-صندلی Jon Avnet و تاد هلند و ما بی باک رئیس مذاکره ملی, مدیر اجرایی, Russ Hollander” گفت: DGA جمهور Thomas Schlamme.

این DGA به دست آمده نزدیک به 50% افزایش در باقیمانده برای اعضای کار اصلی SVOD سری آوردن سه سال باقی مانده برای 60 دقیقه سری در بالاترین مشترک SVOD خدمات به بیش از $73,000.

“برای قرار دادن این دستاورد در چشم انداز هنگامی که در ترکیب با سود از سال 2017 قرارداد باقی مانده است نزدیک به پنج برابر از زیر $15,000 در سال 2016 بیش از میانگین باقیمانده به دست آورده از تمام بازارهای محبوب ترین شبکه سری” به DGA گفت.

مذاکره کنندگان برای DGA و اتحاد حرکت تصویر و تلویزیون تولید کنندگان توافق در مارس 5 پس از چهار هفته از مذاکرات. این DGA فعلی قرارداد با AMPTP منقضی می شود در ژوئن 30.

این DGA مذاکره معامله آن قبل از انجمن صنفی نویسندگان امریکا و SAG-AFTRA در گذشته دو مذاکره چرخه. این AMPTP به احتمال زیاد خواهد شد پیشنهاد می کنم که WGA و SAG-AFTRA قبول شرایط و ضوابط مشابه به کسانی که در DGA معامله است.

WGA استاد قرارداد منقضی می شود در تاریخ 1 مه و مذاکرات با AMPTP راه اندازی خواهد شد در 23 مارس.

SAG-AFTRA معامله منقضی می شود در ژوئن 30. مذاکرات در مورد نوازندگان اتحادیه جانشین معامله شده اند تنظیم نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>