مدیره انجمن صنفی آمریکا محدود کردن جلسات با توجه به کروناویروس

هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا اعلام کرده است آن را لغو کرده است, غیر انتقادی جلسات گروه و محدود خواهد شد و یا انصراف از حوادث آینده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“این وضعیت به سرعت در حال تحول است و ما ادامه خواهد داد به re-ارزیابی برنامه ها و برقراری ارتباط بر اساس” the DGA گفت: در یک پیام به کاربران در وب سایت خود را در روز چهارشنبه.

این DGA که نشان دهنده بیش از 18,000 اعضای آن گفت: مونتاژ یک واکنش سریع تیم را از نزدیک نظارت بر بحران. آن نیز شده است در تماس با کارفرمایان در مورد شیوه های فعلی میان زمان بیماری همه گیر.

“مثل همیشه خود را از انجمن صنفی است که در اینجا برای حمایت شما” به DGA گفت. “ما outreached برای کارفرمایان صنعت به نگهداری مطلع از خود را تولید و ایمنی طرح ها و سیاست ها. انتظار می رود که تمام تولیدات و محل کار باید ترکیب آخرین ارشاد از CDC دولت و مقامات محلی به منظور به حداقل رساندن احتمال انتقال ویروس. این در حال حاضر عبارتند از: سیاست های به اطمینان حاصل شود کارکنان ماندن در خانه هنگامی که بیمار یا در معرض دیگران که این ویروس; و اقدامات مناسب در مورد سفر و از مناطق پر خطر.”

این DGA همچنین گفت: آن را نیز اجرا کارکنان سیاست سازماندهی CDC ایالتی و محلی توصیه و تصویب افزایش تعمیر و نگهداری ساختمان اقدامات خود در لس آنجلس و نیویورک مقر دفاتر — از جمله اضافی مربوط به فراشی کارکنان به صورت منظم و ضد عفونی بالا-سطوح تماس و همچنین اتاق های کنفرانس و سالن های تئاتر قبل و پس از جلسات و نمایش; و کافی در دسترس بودن الکل بر اساس دست عفونی و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای فضاهای کاری و جدید مسنجر و تحویل پروتکل های.

“اگر افراد به DGA و به نظر می رسد ناخوشی آنها خواسته خواهد شد که به ترک” به DGA گفت. “افرادی که سفر به CDC لیست سطح 2 یا 3 کشور در گذشته 14 روز ممنوع از ورود به ساختمان در این زمان. اگر افراد در معرض شده اند به کسی که بیمار مبتلا به کروناویروس و یا برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم شامل تب ، سرفه و یا تنگی نفس آنها ممنوع از ورود به ساختمان در این زمان است.”

از انجمن صنفی نویسندگان امریکا و غرب گفت: آن تعلیق “غیر ضروری” عضو جلسات و رویدادهای پس از تماس خاموش عضویت در دیدار سه شنبه شب در هالیوود پالادیوم به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus. SAG-AFTRA گفت: آن را به حال تعلیق در شخص جلسات اتحادیه برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>