فاجعه سقوط می بیند استرالیا دچار شوک از دست دادن در T20 جام جهانی


یک حیرت زده استرالیا و برگ هم پاشیده است تحت وزن از انتظار در اولین زنان T20 جام جهانی, بعد از هندی, عنکبوتی که تار میتند Poonam Yadav گول خورده عصبی میانه منظور با برخی از برجسته حلقه اشتباه’uns که این بازی بر روی سر خود را.

تعقیب 133 برای پیروزی استرالیا مورد نیاز 78 اجرا می شود از 70 توپ با نه ویکت در بانک قبل از all hell broke loose.

Poonam Yadav sends Jess Jonassen on her way in a spell of 4-19.

Poonam Yadav می فرستد جس Jonassen در راه او در یک املا از 4-19.اعتبار:AAP

الهام Healy (51 از 35 توپ) بود که در اجرا با جلا نیم قرن قبل از سقوط 4-15 در فضای چهار اور سمت چپ صفحه اصلی سمت وضعیتی وخیم در مقابل جمعیت 13,432 – بزرگترین تا کنون به صورت مستقل زنان مسابقه در استرالیا.

Yadav بود Healy و دگرگون قبل از از بین بردن راشل Haynes (6) و سپس Ellyse پری برای یک اردک طلایی با دو اهریمنی اشتباه’uns.

تبلیغات

هند tweaker reveled در این لحظه بود که هتریک کرده بود wicketkeeper Taniya Bhatia نه ریخته سختی شانس. اما او wicketkeeper snaffled لبه دیگر از جس Jonassen لحظه بعد برای قرار دادن استرالیا در تمام انواع از مشکلات در 6-82.

Yadav, به پایان رسید با 4-19 از چهار اور سوم-بهترین ارقام توسط یک زن هندی در یک T20 جام جهانی و نگاه به دگرگون گاردنر بیش از حد اما توپ برگشتی دو بار بنابراین ساخت آن را بدون توپ خنده دار شرایط.

با وجود برخی از اواخر مقاومت از خاکستر گاردنر (34 از 36) استرالیا قادر به بازیابی از سرسام آور سقوط 9-60 به عنوان آنها سقوط کرد 17 اجرا می شود به همه برای 115 در تحقیر مد.

فشار بودن علاقه مندی ها در یک خانه جام جهانی شدید است و این لغزش در اولین مانع این است که چیزی کمتر از یک فاجعه برای استرالیایی ها به خصوص با توجه به بازی ایشان بود برای مصرف پس از محدود کردن هند به مجموع متوسط.

Ellyse Perry is dismissed for a golden duck on a terrible night for the world champions.

Ellyse پری را رد کرد و برای یک اردک طلایی در یک شب وحشتناک برای قهرمان جهان است.اعتبار:AAP

آینده درگیری با سریلانکا و بنگلادش در رتبه هشتم و نهم در جهان به ترتیب در حال حاضر بسیار بیشتر اهمیت است. یکی دیگر از از دست دادن می تواند طلسم پایان جهان شماره 1 جانبی این مسابقات است.

هند آهسته پرتاب شد فوق العاده و تحمیل یک نتیجه را به تیم های دیگر نشستن و گرفتن اخطار.

در حالی که آن را سخت خواهد بود برای گرفتن آرامش در مثبت Healy رسیده دو چهره برای اولین بار در هفت نوبت در این ماه. او مشخص شده نقطه عطف آزادی او اسلحه و اعزام Rajeshwari Gayakwad بیش از پوشش برای تقویت اعتماد به نفس مرز اما نمی تواند در هنگامی که او در گذشت 50.

در ضمن در این فضا از 48 ساعت مولی Strano رفت و از خارج از استرالیا تیم ملی در مجموع به بولینگ برای اولین بار بیش از این مسابقات است.

پس از اولین بار که رفت و برای دو تک آهنگ, Strano را پوزخند بود محو دور سریع هوشمند هنگامی که ویکتوریا کاهش یافته است Shafali Verma کردن بولینگ از پری.

هند پاسخ ؟ سراسیمگی از هشت مرزهای در 14 توپ برای تزریق جدی دوز اضطراب به استرالیا رتبه.

ورما که تبدیل 16 کمتر از یک ماه پیش oozed خونسردی و crunched مرزهای با قدرت پخش 10 بار به عنوان تجربه کرده است.

ارتدوکس tweaker Jonassen کردم دستیابی به دام انداختن Smriti Mandhana در جبهه قبل از Verma پر زرق و cameo به پایان رسید و در 29 هنگامی که او کشیده پری اما spooned گرفتن به آنابل ساترلند در اواسط ،

یک لحظه وجود دارد از بخت خوب برای Healy هنگامی که در تلاش برای اجرای یک جوش توپ ricocheted کردن پد و trickled بر روی کنده. او تنها می تواند خنده استرالیا به عنوان حس یک تغییر از حرکت با سه سر در جانشینی سریع قبل از پایان هفتمین بیش از.

اگر فقط آنها می تواند کشف و ضبط لحظه ای مانند هند انجام داد و بعد در شب.

متوسط هند-سفارش batters Jemimah Rodrigues (26 از 33) و Deepti شارما (49 از 46) خوشحال بودند به نوبه خود اعتصاب و عمل در دنده دوم است. جهان چهارم-رتبه طرف تنها یک آمار مرزی در 72 تحویل پس از ورما بود بسته بندی ارسال می شود.

استرالیا outfielders شد تیز در حالی که Jonassen (2-24) و Delissa Kimmince (1-24) دگرگون به خود را در این زمینه به سمت خانه محدود هند اما در اواخر وحشت با بت بود در مورد در بسیاری از جنبه های.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>