کشف می بیند Q2 سود پس از سقوط Coronavirus آگهی رکود

کشف گفت: سه ماهه دوم سال درآمد خالص کاهش 71% پس از بیماری همه گیر کوروناویروس موجب عقب نشینی در تبلیغات در هر دو ایالات متحده و بین المللی عملیات حتی به عنوان آن TLC کابل شبکه به دست آورد سطح جدیدی از بینندگان در طول دوره.

نیویورک صاحب کشف شبکه غذایی و HGTV کابل شبکه گفت: آن نوشته شده در سه ماهه دوم سود $271 میلیون یا 40 سنت در هر سهم در مقایسه با $947 میلیون دلار یا $1.33 سهم در سال-دوره قبل از آن. تنظیم به صورت یک بار اقلام این شرکت گزارش سود در دوره 77 سنت در هر سهم.

در ضمن درآمد کاهش 12 درصد در طول دوره به $2.54 میلیارد دلار در مقایسه با نزدیک به $2.89 میلیارد دلار در سال-پیش از آن دوره تا حد زیادی با توجه به 14 درصد کاهش در تبلیغات در ایالات متحده خود را از عملیات.

نتایج بهتر از آنچه در وال استریت انتظار داشتند. تحلیلگران بود به نام درآمد از 75 سنت در هر سهم.

این شرکت دیدن “اولیه نشانه هایی از ثبات” در “بسیاری از ما در بازارهای کلیدی” گفت: David Zaslav شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در یک بیانیه نشان می دهد که کشف در نظر گرفته شده به “رزومه بازگشت سرمایه به سهامداران از طریق به اشتراک گذاری repurchases.” او گفت: این شرکت بود “با احتیاط خوش بینانه در مورد چشم انداز جهانی برای بقیه سال.”

کشف گفت: درآمد حاصل از توزیع گل رز در آمریکا اشاره کرد و ایالات متحده هزینه های عملیاتی را کاهش 6 درصد. توزیع خاموش بود و بین المللی با 2 ٪ با توجه به از دست دادن زندگی می کنند, رویدادهای ورزشی, شرکت پخش در خارج از کشور. هزینه های عملیاتی پایین 20 درصد به دلیل در بخشی به ضرر ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>