ظرف نقل از ‘تاثیر مثبت’ از COVID در کاهش Q2 پرداخت-TV لغو افشا اخراج

Coronavirus شیوع بیماری کاسته سرعت طناب برش در ظرف شبکه در سه ماهه دوم سال 2020 اما این شرکت همچنان به خونریزی مشترکین در هر دو آن تلویزیون های ماهواره ای و تلویزیون رسن خدمات اینترنت. ظرف بیش از وال استریت مالی پیش بینی اما هشدار داد که COVID-19 بحران می تواند باعث فرسایش بیشتر آن پرداخت-TV پایه مشترک.

در ضمن ظرف گفت که در طول Q2 آن انجام شده “متمرکز مجموعه ای از نیروی انسانی کاهش به چین نیروی کار ما به بهترین خدمت به ما پرداخت-TV مشتریان” اما آشکار نیست تا چه حد از اخراج. این شرکت ذکر شده “آب و هوای فعلی اقتصادی همراه با نیازهای در حال تغییر مشتریان ما و چگونه ما می تواند بهترین خدمت به آنها” را به عنوان دلیلی برای کاهش شغل در آن 10-س پر کردن جمعه با SEC.

ظرف کاهش یافته است یک شبکه 96,000 تلویزیون مشتریان در ژوئن 2020 سه ماهه. در ماهواره, طرف, ظرف, تلویزیون ریختن حدود 40,000 subs در Q2 یک کندتر کاهش در مقابل یک قطره از 79,000 در سال پیش ، اما زنجیر تلویزیون یک بار دیده می شود به عنوان جبران ضرر و زیان در ظرف ماهواره ای, کسب و کار, شانس بدتر: زنجیر از دست 56,000 مشتریان در سه ماهه دوم در مقایسه با افزایش خالص 48,000 در Q2 2019.

به طور کلی ظرف پرداخت-TV پایه کاهش 6.3% در سال بیش از سال. این شرکت به پایان رسید سه ماهه با 11.27 پرداخت-TV مشترکین شامل 9.02 میلیون ظرف تلویزیون مشترکین و 2.25 میلیون زنجیر تلویزیون مشترکین.

در تلویزیون های ماهواره ای کنار خانه Q2 بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن نرخ 1.14% در مقایسه با 1.48% برای مدت مشابه در سال 2019. که عمدتا ناشی از تاثیر مثبت COVID-19 از جمله در میان چیزهای دیگر, توصیه ها و/یا حکم از فدرال و ایالتی و مقامات محلی که مشتریان خودداری از غیر ضروری حرکات خارج از خانه های خود و در نتیجه افزایش مصرف ما پرداخت-TV خدمات” ظرف گفت: در آن 10-س پر کردن جمعه.

علاوه بر این با توجه به ظرف “COVID-19 تاثیر مثبت بر فشارهای رقابتی با توجه به, در میان چیزهای دیگر کاهش مشتریان تمایل به اجازه می دهد تا رقبای تکنسین به خانه های خود و تاخیر و لغو, رویدادهای ورزشی, که, کاهش جذابیت رقبا تبلیغاتی ارائه می دهد و خدمات است.”

این شرکت هشدار داد که COVID-19 رفتن به جلو می تواند صدمه دیده است pay-TV, کسب و کار به دلیل “افزایش بیکاری و کاهش هزینه های اختیاری و کاهش توانایی انجام ما در خانه خدمات عملیات با توجه به تاثیر اجتماعی فاصله.”

“[G]iven ماهیت پویا از این وضعیت ما نمی توانیم منطقی برآورد اثرات COVID-19 ما وضعیت مالی و نتایج عملیات” ظرف گفت: در 10-Q.

ظرف کل Q2 درآمد $بود 3.19 میلیارد دلار کمی پایین از $3.21 میلیارد دلار در سال پیش دوره با درآمد خالص افزایش 43 درصد به $452 میلیون (یا 78 سنت در هر سهم). که ضرب و شتم وال استریت تحلیلگر اجماع برآورد درآمد حاصل از $3.1 میلیارد و EPS از 58 سنت در هر Refinitiv.

در حالی که COVID-19 کلی آهسته pay-TV, لغو, با توجه به ظرف همه گیر باعث شده است که “اختلال قابل توجهی در برخی از بخش های تجاری” در سراسر شرکت پایه مشتری از جمله در مهمان نوازی و هواپیمایی صنایع.

در Q1 در پایان مقابل این بیماری همه گیر را در ایالات متحده ظرف گفت: آن را به حال “متوقف شده یا خدمات ارائه شده موقت رای امداد” برای حدود 250,000 حساب های تجاری و حذف آن از آن پرداخت-TV تعداد مشترک از مارس 31. در Q2, 45,000 از این مشترکان از سر گرفته خدمات عادی که اضافه شد به 30 ژوئن تعداد مشترک (بدون ثبت مشترکین جدید در طول سه ماهه). به عنوان یک نتیجه ظرف تلویزیون مجموع تعداد مشترک از 30 ژوئن در واقع افزایش 5,000 مشترکین در مقایسه با مارس 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>