دیزنی به علاوه کمک می کند تا افزایش ورایزون بی سیم مشترک رشد در Q4

Verizon جلب و جذب بیشتر مشترکین بی سیم در سه ماهه چهارم سال 2019 بیش از حد انتظار — بالاترین بی سیم شبکه می افزاید: در شش سال — با تشکر در بخشی به آن پیمان با دیزنی برای ارائه دیزنی Plus رایگان نامحدود بی سیم مشتریان برای یک سال.

Verizon گزارش شبکه علاوه بر این از 790,000 دائمی بی سیم مشتریان شکوه متوسط وال استریت برآورد 525,000 خالص می افزاید: در هر FactSet. یک-سال-رایگان دیزنی به علاوه پیشنهاد در دسترس واجد شرایط Verizon مشتریان از طریق ژوئن 1 سال 2020 یکی از عوامل آسانسور CFO مت الیس گفت: در ورایزون درآمد تماس پنج شنبه.

الیس گفت: Verizon خوشحال بود با جذب دیزنی به همراه ارائه در Q4 به عنوان سرویس می افزاید: بیشتر “ارزش” به حامل های بی سیم برنامه های نامحدود اما او نمی ریختن نور را در چگونه بسیاری از مشتریان را انتخاب کرد .

تحلیلگران قبلا تخمین زده است که حدود یک سوم از دیزنی به علاوه اولیه زیر پایه آمده است از طریق Verizon مشارکت. حدود نیمی از ورایزون بی سیم مشتریان در برنامه های نامحدود الیس گفته تحلیلگران; او قبلا گفت: حدود 17 میلیون بی سیم مشتریان واجد شرایط برای دیزنی به همراه ارائه دهد. تمام گفته این شرکت گزارش شده است 94.5 میلیون اتصالات بی سیم به عنوان پایان 2019 (که 90.5 میلیون نفر در سیم کارت دائمی طرح).

دیزنی به علاوه به طور منظم $6.99 در هر ماه. ورایزون و دیزنی نیست فاش شرایط همکاری خود را اما مخابراتی است که به احتمال زیاد پرداخت به ازای هر مشترک هزینه به دیزنی تحت قرارداد.

محبوب ترین ها در انواع

به طور کلی مخابراتی در صدر وال استریت درآمد برآورد Q4 اما از دست رفته در درآمد. ورایزون بی سیم درآمد برای سه ماهه $بود 25.3 میلیارد دلار (در مقابل اجماع برآورد $24.4 میلیارد دلار) و wireline درآمد $بود 7.07 میلیارد (زیر اجماع برآورد $7.12 میلیارد دلار). این شرکت گزارش تعدیل سود هر سهم $1.13 زیر وال استریت پیش بینی EPS از $1.15.

ورایزون بی سیم درآمد رشد 3.5 ٪ در سال بیش از سال رانده شد 2.7 درصد افزایش در درآمد خدمات.

برای Q4 از telco در زمان $236 میلیون اختلال اتهام مربوط به نوشتن را از حسن نیت در Verizon رسانه ای که شامل یاهو و AOL و دیگر رسانه های دیجیتال کسب و کار. در سه ماهه چهارم سال 2018 ورایزون ثبت $4.6 میلیارد مسئول رسانه ای واحد که محو تقریبا همه از حسن نیت ارزش Yahoo-AOL ،

مجموع Verizon رسانه های درآمد در Q4 سال 2019 شد $2.1 میلیارد دلار “نزدیک به تخت” در سال بیش از سال, با توجه به شرکت. Verizon آن را به نام “معنی دار بهبود از کاهش گزارش شده در آغاز سال” و تبلیغ دستاوردهای بومی تبلیغات و تقاضا به سمت پلت فرم تبلیغاتی است.

در ضمن ورایزون طولانی-کاهش wireline بخش درآمد حاصل از $7.1 میلیارد دلار بود که پایین 4.1%. Fios درآمد رشد 0.8% به عنوان مخابراتی اضافه شده خالص 39,000 Fios اینترنت مشتریان و کاهش 51,000 Fios تصویری فیلم “انعکاس مداوم تغییر از خطی سنتی تصویری به بیش از حد بالا ارائه” این شرکت اعلام کرد.

در اوایل این ماه Verizon تغییر آن Fios رفتن-به-استراتژی بازار, حذف قرارداد و بسته های نرم افزاری. تغییر این است که به مشتریان ما “بیشتر optionality” در چگونه آنها خرید پهنای باند و تلویزیون, تلفن, خدمات, مدیر عامل شرکت هانس vestberg, رئيس گفت: درآمد تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر