دیزنی به علاوه Telefonica را Movistar به علاوه تایید اتحاد استراتژیک

مادرید — شرکت والت دیزنی و اسپانیا مبتنی بر مخابرات Telefónica یکشنبه اعلام کرد چند سال اتحاد استراتژیک که خدمات جریان دیزنی به همراه راه اندازی در اسپانیا در Movistar به علاوه Telefónica پرداخت تلویزیون-سرویس های SVOD.

پس سریع از حمل ترتیبات پرده برداری در هفته گذشته با آسمان آسمان Q و در حال حاضر تلویزیون برای انگلستان و ایرلند و ایتالیا مخابراتی TIM دیزنی Plus-Telefónica معامله را به دیزنی به علاوه گفتوگو اسپانیا بزرگترین تلویزیون پرداخت-SVOD خدمات.

دیزنی به علاوه اعلام کرد در ماه دسامبر گذشته یک توزیع منحصر به فرد مقابله با Vivendi را Canal Plus, گروه, فرانسه, بزرگترین پرداخت اپراتور تلویزیون.

عناوین موجود در دیزنی به علاوه’ اسپانیا راه اندازی را در محتوا از دیزنی, پیکسار, آگهی متنی جنگ ستارگان و نشنال جئوگرافیک در تمام 25 منحصر به فرد دیزنی پلاس اصل 500 و 300 سری مانند “Mandalorian,” “دبیرستان موسیقی: موسیقی: سری”, “جهان با توجه به Jeff Goldblum” و جدید live-action عنوان “بانو و ولگرد.”

این امر می تواند غیر معمول اگر Movistar به علاوه نمی کشد مزیت اصلی بازاریابی فشار در سراسر اروپا به راه اندازی در مارس 24, در خط با انگلیس و ایتالیا.

دیزنی به علاوه معامله که به نظر می رسد منحصر به فرد به Movistar Plus – تلویزیون پرداخت رقبای اورنج و وودافون را ساخته اند هیچ نشانه ای که آنها را حمل دیزنی به علاوه – به خوبی می تواند اتخاذ رابط یکپارچه تنظیم استفاده می شود برای Netflix توسط Movistar به علاوه و در واقع آسمان است.

اتحاد ایجاد شده در سال از همکاری نزدیک بین دیزنی و Telefonica است که شاهد ایجاد Movistar دیزنی کانال های pop-up Movistar-دیزنی-پیکسار خدمات و زمان حمل و نقل نیز موجود است در گرفتن و VOD, از HD کانال دیزنی و دیزنی XD و Disney Junior کانال های که در حال حاضر خواهد شد گیرند در دیزنی به همراه ارائه دهد.

به عنوان یک اتحاد استراتژیک به جای توزیع معامله Telefonica را دیزنی به علاوه توافق همچنین درب باز می شود در میان مدت برای تولید مشترک بین دیزنی و به علاوه Movistar به علاوه که به طور فعال به دنبال یک استراتژی شرکت-تولید و همکاری های استراتژیک با شرکت های مانند Studiocanal و اسپانیا Atresmedia Studios.

این معامله همچنین تقویت Movistar به علاوه’ ایستاده اسپانیا به عنوان اصلی مستقیم به مصرف کننده پلت فرم که در حال حاضر حمل Netflix, لالیگا و لیگ برتر فوتبال و یک سال 2020 صف حداقل 14 Movistar به همراه سری جدید یا فصل تا کنون مقیاس بزرگتر و بیشتر عمل پمپ اصلی محصولات مانند آینده ضد تروریسم, هیجان انگیز “La Unidad.”

“ما خوشحال هستیم که به Telefónica در هیئت مدیره برای راه اندازی دیزنی به علاوه. این علائم هیجان انگیز عصر جدید شامل سرگرمی محتوای حق بیمه در سراسر نمونه کارها ما را از برندها و ما نمی توانیم صبر کنید برای Movistar مشتریان به آن تجربه” گفت: Jan Koeppen رئيس جمهور, شرکت والت دیزنی EMEA.

اضافه شده امیلیو Gayo, Telefónica اسپانیا مدیر عامل: “پس از سال ها از یک رابطه قوی بین Telefónica و دیزنی, ما هیجان زده به اعلام این داد. دیزنی به علاوه غنی تجربه Movistar مشتریان استثنایی داستان سرایی از پنج باور نکردنی دیزنی مارک. این توافق را تقویت استراتژی ما همیشه ارائه به مشتریان ما بهترین محتوای اصلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>