دیزنی به علاوه به کاهش کلی پهنای باند با استفاده از 25% در اروپا و فرانسه راه اندازی با تاخیر

دیزنی اتحاد پیوست دیگر streamers در همکاری با اتحادیه اروپا به طور موقت محدود کردن استفاده از پهنای باند دیزنی به علاوه برای آن برنامه ریزی شده راه اندازی هفته آینده در چندین کشور در طول coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

علاوه بر این خانه ماوس گفت: این عقب هل دادن اندازی دیزنی به علاوه در فرانسه به مدت دو هفته با آن در حال حاضر میله میله به زندگی در این کشور در مارس 7, در دستور دولت فرانسه. دیزنی به علاوه هنوز به اولین روز سه شنبه (24 مارس) در انگلستان ایرلند و آلمان و ایتالیا و اسپانیا و اتریش و سوئیس.

اما از دروازه مشتریان اروپایی را دریافت کنید به طور موقت تخریب تصویری با کیفیت به عنوان اتحادیه اروپا درخواست کرده است که به جریان-تصویری ارائه دهندگان خدمات خود را محدود تصویری بیت-نرخ در طول coronavirus اضطراری بنابراین به عنوان نه بیش از حد اینترنت و شبکه.

دیزنی اعلام شرح زیر است حرکت های Netflix, YouTube, آمازون و اپل به طور مشابه در مقیاس خود مصرف پهنای باند در اروپا است.

کوین مایر رئیس دیزنی مستقیم به مصرف کننده و تقسیم بین المللی اعلام کرد این تصمیم روز شنبه.

“در خط با دیزنی تعهد طولانی مدت به عمل مسئولانه ما در پاسخ به درخواست کمیسر اروپا در امور داخلی بازار تیری برتون به همکاری با یکدیگر برای اطمینان از عملکرد صاف از زیرساخت های پهنای باند” مایر گفت.

مایر ادامه داد: “در راستای بالا مصرف کننده تقاضا برای دیزنی+ ما فعالانه در سازماندهی اقدامات برای کاهش ما به طور کلی استفاده از پهنای باند با حداقل 25% در تمام بازارها راه اندازی دیزنی+ در مارس 24. در روزهای آینده ما خواهد بود نظارت بر اینترنت تراکم و همکاری نزدیک با iInternet ارائه دهندگان خدمات برای کاهش بیشتر نرخ بیت به عنوان لازم را برای اطمینان حاصل شود که آنها نه ضعف تقاضای مصرف کننده. ما مشتاقانه منتظر به راه اندازی دیزنی+ و امیدواریم که از آن خواهد شد با ارائه یک مهلت بسیار مورد نیاز برای خانواده ها در این به چالش کشیدن و تلاش ،

در مورد تاخیر در فرانسه مایر گفت: “ما فرانسوی, طرفداران دیزنی+ سرویس در حال آمدن است اما به درخواست دولت فرانسه ما توافق کرده اند که برای به تعویق انداختن راه اندازی و تا سه شنبه, 7 آوریل سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>